Dołącz do zespołu FIXERO

Specjalista ds. obsługi klienta sklepu internetowego

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudnimy energiczną, komunikatywną i odpowiedzialną osobę, która wspólnie z nami chciałaby rozwijać obszar obsługi klienta i sprzedaży e-commerce. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i niestandardowe rozwiązania. Poszukujemy osoby z:

  • minimum rocznym doświadczeniem w obsłudze klienta w sklepie internetowym
  • znajomością platform sprzedażowych, np. Allegro
  • znajomością produktów z branży DIY
  • znajomością Magento lub Prestashop
  • znajomością jęz. angielskiego
  • znajomością obsługi komputera (MS Office)
  • elastyczną w myśleniu i działaniu
  • z wysoką kulturą osobistą

Po etapie wdrożenia nowozatrudnionej osobie powierzymy zadania związane z obsługą klienta w sklepie internetowym, w tym:

  • obsługę telefoniczną oraz e-mailową klientów
  • udzielanie informacji o produktach i wyjaśnianie wątpliwości klientów
  • nadzór nad realizacją zamówień
  • obsługę reklamacji
  • wystawianie ofert na platformy sprzedażowe

Z naszej strony gwarantujemy:

  • realizację ciekawych projektów e-marketingowych i e-commerce
  • dużą różnorodność wykonywanej pracy
  • pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • poza wynagrodzeniem proponujemy: pakiet świadczeń socjalnych, opiekę medyczną, owocowe poniedziałki, bezpłatny parking pod firmą, a także zniżki na nasze produkty

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem pracuj.pl.