Zszywki i gwoździe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
53 15
na stronę
97 15

Zszywki

Zszywki to powszechny element łączący, którego używa się już w szkole. W zależności od stopnia zaawansowania zszywacza, a także przeznaczenia zszywek, możliwe jest używanie ich do wielu złożonych celów. Wkłady do zszywacza występują w rozmaitych długościach oraz różnią się materiałem, z którego są wykonane. Dla porównania - z zszywek o wąskich grzbietach korzysta się do mocowania profili drewnianych, a tych wykonanych z płaskiego drutu do łączenia tektury, folii lub papieru.

Zszywacz będzie niezbędny do prac tapicerskich, instalacyjnych i dekarskich. Znajdzie zastosowanie w każdym warsztacie.

Gwoździe

Gwoździe to jedne z najbardziej popularnych elementów mocujących, charakteryzują się prostą budową oraz solidnym wykonaniem. Powszechnie wykorzystywane zarówno podczas remontów, majsterkowania w warsztacie, a nawet w trakcie budowy domu.

Posiadają zaostrzony z jednej strony trzpień, a z drugiej - spłaszczony łeb, ułatwiający wbijanie. Łączą się najczęściej z drewnem za sprawą za sprawą siły tarcia, działającej wzdłuż osi gwoździa. Do wbijania gwoździ niezbędne są młotek lub gwoździarka.

Gwoździe budowlane

To szczególny typ narzędzi, który przeznaczony jest do trwałych łączeń. Odporne na korozję gwoździe ze stali cynkowej polecane są do konstrukcji na dziesiątki lat. W zależności jednak od celu, będą różnić się nieco wyglądem. Dla porównania gwóźdź do betonu, płyt MDF czy desek będzie charakteryzowała inna długość oraz przekrój. Gwoździe budowlane to także popularne papiaki (gwoździe do papy) oraz krokwiaki.

Bogaty asortyment sklepu internetowego

W sklepie Fixero możesz znaleźć produkty z różnych kategorii do rozmaitych zastosowań. Znajdziesz tam opakowanie gwoździ budowlanych, specjalistycznych i ozdobnych. Produkty najwyższej jakości, dedykowane na lata użyteczności.