Tarcze do pilarki

Tarcze do pilarki, jakie znajdziesz w ofercie Fixero, umożliwią Ci cięcie drewna i materiałów drewnopochodnych, takich jak sklejka, płyta wiórowa, MDF. W asortymencie mamy też tarcze pilarskie do polerowania i szlifowania kamieni naturalnych i sztucznych. Znajdziesz u nas także krążki fibrowe do szlifierki kątowej, filc polerski oraz tarcze tnące do metalu. Oferujemy narzędzia od renomowanych i sprawdzonych producentów takich jak np. GRAPHITE, VERTO i NEO. Inwestując w dobrej jakości sprzęt zyskujesz nie tylko profesjonalne akcesoria do swojego warsztatu. Dajemy Ci też gwarancję, że zakupione urządzenia i elementy pomocnicze są niezawodne i będą Ci służyć przez lata. Planujesz kupić tarcze do miniszlifierki lub szukasz porządnej tarczy do piły do drewna? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 1284

Ustaw kierunek malejący
84 1284
Strona
na stronę
18 1284

Tarcza do piły – czym się kierować przy wyborze

Tarcza do piły musi być przede wszystkim dopasowana do twardości i wilgotności piłowanego drewna. Jak wybrać odpowiednie akcesorium tnące?

Tarcza do drewna twardego

Twarde gatunki drewna to np. dęby, brzozy, klony, buki, orzechy, akacje, jesiony, grusze, czereśnie (głównie gatunki liściaste). Wybierz tarcze z dużą ilością zębów – ponad 30, a w przypadku cięcia drewna egzotycznego nawet 90.

Tarcza do drewna miękkiego

Miękkie gatunki drewna to np. sosna, świerk, jodła, modrzew (głównie gatunki iglaste), ale także topola i olcha. Tu wystarczą tarcze, które mają ok. 15-20 zębów.

Tarcza do drewna mokrego

Tu kluczową kwestią jest jakość materiału, z jakiego wykonano tarcze. W Fixero mamy tarcze wykonane ze stali specjalnej C50 o zwiększonej odporności na ścieranie oraz odkształcanie. Zęby wykonane są z węglika wolframu, więc przystosowane są do cięcia wymagającego materiału, jakim jest wilgotne drewno.

Masz wątpliwości, jakie akcesoria najlepiej spełnią Twoje wymagania? Skontaktuj się z nami.

Tarcza do pilarki ręcznej i miniszlifierki – postaw na jakość

Tarcza do pilarki ręcznej musi być przede wszystkim niezawodna, więc uważaj na tanie podróbki. Narzędzia niewiadomego pochodzenia mogą popękać, uszkodzić obrabiany materiał i zranić Ciebie lub Twoich współpracowników. Nasz sklep z narzędziami oferuje sprawdzone piły i tarcze do drewna, a także różne materiały ścierne, takie jak np. papiery, gąbki, płótna ścierne, a także kamienie szlifierskie i wiele innych.

Tarcze do pilarki i inne przydatne narzędzia

W Fixero mamy nie tylko tarcze do miniszlifierki. U nas skompletujesz pełne wyposażenie warsztatu, w tym niezbędne dla każdego majsterkowicza klucze warsztatowe. Jeśli pasjonujesz się mechaniką samochodową, znajdziesz u nas całościowe wyposażenie warsztatu samochodowego. Z nami kompleksowo zadbasz także o swój dom i ogród. Szczególnie polecamy przydatne elektronarzędzia, które jeszcze bardziej usprawnią Ci wszelkie prace wokół posesji. Zapraszamy!

Popularne kategorie

Tarcze do pilarki - Tarcze korundowe - Tarcze diamentowe - Tarcze do szlifowania metalu - Tarcze do pilarek - Tarcze elastyczne - Akcesoria polerskie