Pomiarowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 260

Ustaw kierunek malejący
11 260
Strona
na stronę
74 260

Bez względu na to czy rozpoczynasz remont mieszkania czy jako profesjonalista przymierzasz się do kolejnej budowy - musisz mieć w swojej skrzynce narzędzia pozwalające na wykonanie precyzyjnych pomiarów. Przydadzą się one, kiedy trzeba będzie oszacować kubaturę pomieszczenia lub zdecydować o kupnie materiałów.

Narzędzia pomiarowe różnią się od siebie stopniem złożoności. Ich konstrukcja, podziałka, dodatkowe funkcje czy materiał, z którego są wykonane, zależą od potrzeb użytkownika. W sklepie internetowym FIXERO możesz wybierać wśród tradycyjnych narzędzi pomiarowych jak i produktów zaawansowanych technologicznie.

Poziomice

To przyrząd niezbędny w domu i na budowie. Z jego pomocą możliwe jest ustalenie poziomu i pionu konkretnej powierzchni. Poziomnica pozwala na przykład prosto powiesić obraz, półkę, ułożyć płytki czy przykleić tapetę. Wyznacza ona także pion i poziom ścian. Dzięki poziomicy utrzymasz we wnętrzu ład, harmonię, symetrię oraz porządek.

Istnieją różne rodzaje poziomic:

  • przyrządy laserowe,
  • poziomica sznurkowa,
  • poziomica wodna,
  • poziomica do słupków,
  • poziomica magnetyczna,
  • poziomnica typu libella.

Poziomice laserowe

Przeznaczone są one do bardzo dokładnych pomiarów. Poziomicę tego typu wykorzystuje się do poziomowania nie tylko pionów, ale też skosów czy kątów. Zazwyczaj posiadają wbudowaną jedną wiązkę lasera. Przyrząd ten jest przystosowany do mierzenia większych odległości i długości.

Poziomica ta charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu jej używanie jest bardzo komfortowe. Wykonana najczęściej z lekkiego aluminium, łatwa w przenoszeniu.

Poziomica laserowa i poziomica wodna

O ile poziomicę laserową używa się w początkowym stadium budowy, o tyle poziomica drugiego typu przydaje się trochę później. Zwana jest również poziomicą wężową. Funkcjonuje na zasadzie naczyń połączonych i pozwala na wyrównanie obiektów, które znajdują się nawet w dużej odległości. Jej długość zależna jest od potrzeb użytkownika. Dzięki odpowiedniej konstrukcji dobrze mierzy poziom jak i pion.

W przypadku braku zdecydowania, którą poziomicę wybrać - warto sprawdzić ofertę sklepu FIXERO. Można tam znaleźć akcesoria o różnym przeznaczeniu oraz dla każdego użytkownika.