Warsztat


Budowa i remont


Ogród


Narzędzia malarsko-dekoratorskie


BHP


Przechowywanie

TOPEX to polski producent narzędzi, który funkcjonuje na rynku od początków lat 90-tych XX wieku. Uważany jest za lidera w produkcji i dystrybucji sprzętu i akcesoriów, które przydają się przy wszelkich pracach budowlanych, remontowych, a także przy pielęgnacji ogrodu i otoczenia wokół posesji. Narzędzia TOPEX cenione są zarówno przez fachowców, jak i majsterkowiczów hobbystów. Jeśli zamierzasz skompletować swoją skrzynkę z narzędziami, w ofercie Fixero znajdziesz mnóstwo przydatnych sprzętów dobrej jakości, które będą służyć Ci przez lata przy wykonywaniu codziennych prac i drobnych napraw. W naszym sklepie internetowym mamy także TOPEX narzędzia malarsko-dekoratorskie, które przydadzą się szczególnie w trakcie prac remontowo-wykończeniowych w mieszkaniu.

TOPEX narzędzia – postaw na jakość i funkcjonalność

Narzędzia marki TOPEX cieszą się zaufaniem, uznaniem i dużą popularnością wśród majsterkowiczów. Cechuje je wysoka jakość i precyzja wykonania, niezawodność działania i przystępna cena. Ponadto, producent wciąż poszerza swoją ofertę, co odpowiada na rosnące zapotrzebowanie klientów. Jakie narzędzia TOPEX znajdziesz w asortymencie Fixero:

  • narzędzia TOPEX do warsztatu – w tym np. narzędzia do pracy pod napięciem, wkrętaki, szczypce, stoły warsztatowe, oświetlenie warsztatowe, akcesoria do układania glazury, urządzenia pomiarowe, do spawania, do prac hydraulicznych i wiele innych;
  • narzędzia TOPEX remontowo-budowlane – w tym np. wiadra i kastry, łomy, szczotki druciane ręczne, narzędzia do szkła i traserskie, narzynki i gwintowniki, przecinaki, produkty ścierne, pilnik, nożyce, imadła, dłuta, młoty i kilowe oraz wiele innych;
  • narzędzia TOPEX do pielęgnacji ogrodu – w tym np. piły ogrodowe, siekiery, maczety, szpadle i łopaty oraz sekatory;
  • malarsko-dekoratorskie narzędzia TOPEX – w tym np. maszynki do glazury i niezbędne akcesoria, noże i nożyczki, pistolety do pianki, skrobaki i osełki, szpachle, taśmy klejące, pistolety do silikonu, pędzle i rolki malarskie, folię malarską i inne;
  • odzież i akcesoria BHP marki TOPEX – w tym np. akcesoria do ochrony głowy, oczu i twarzy, dróg oddechowych, do ochrony dłoni i kolan.

TOPEX oferuje też funkcjonalne szafki i torby narzędziowe, skrzynki i organizery, worki na odpady, wózki transportowe, plandeki oraz wiele przydatnych akcesoriów do przechowywania i transportu narzędzi.

Narzędzia TOPEX – sklep internetowy Fixero

Nasz wyspecjalizowany sklep z narzędziami ma w ofercie nowoczesne elektronarzędzia (w tym np. szlifierki), które znacząco usprawnią wszelkie prace wokół posesji. U nas skompletujesz pełne wyposażenie warsztatu i zaopatrzysz się w niezbędne dla każdego majsterkowicza klucze warsztatowe. Jeśli pasjonujesz się mechaniką samochodową, znajdziesz u nas całościowe wyposażenie warsztatu samochodowego. Z nami kompleksowo zadbasz także o swój dom i ogród. Zapraszamy!