Klucze płasko-oczkowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 243

Ustaw kierunek malejący
69 243
Strona
na stronę
38 243

Klucze płasko-oczkowe charakteryzują się prostą budową oraz szerokim wachlarzem zastosowań. Przydatne w każdym warsztacie, sprawdzą się podczas drobnych napraw jak i bardziej złożonych remontów.

Wyróżniają się prostą budową - z jednej strony zakończone są kluczem płaskim, a z drugiej wyposażone w oczko o tym samym rozmiarze. Klucze płasko oczkowe oferowane są pojedynczo lub w praktycznych zestawach.

Klucze płaskie

Klucze płasko zakończone to jeden z najpopularniejszych rodzajów narzędzi. Standardowe modele oferują rozmiary od 6 do 32 mm. Z ich pomocą wygodnie odkręcisz oraz zakręcisz rozmaite elementy. Tego rodzaju klucze przydadzą się szczególnie u mechanika samochodowego oraz tam, gdzie dostęp do śrub lub nakrętek nie jest specjalnie utrudniony. Wykonane z trwałych stopów metali, mogą służyć majsterkowiczom nawet przez wiele lat.

Klucze oczkowe

Wyróżnia się różne rodzaje kluczy oczkowych. Narzędzia mogą posiadać odpowiednią, wygiętą konstrukcję, ułatwiającą pracę w trudniej dostępnych miejscach lub wbudowaną grzechotkę, znacznie przyspieszającą zaplanowane działania.

Oczko klucza umożliwia bardziej precyzyjne złapanie i objęcie śruby, co zapobiega niszczeniu elementów oraz jeszcze bardziej wpływa na skuteczność wykonywanej pracy.