Klucze płasko-oczkowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 221

Ustaw kierunek malejący
62 221
Strona
na stronę
76 221
Wycieczka w plener? To może Ci się przydać!

Klucze płasko-oczkowe to obok kluczy płaskich jedne z najchętniej wybieranych narzędzi ręcznych. Polecamy je szczególnie osobom, którym zależy na oszczędzeniu miejsca. Dzięki połączeniu funkcji klucza płaskiego i oczkowego doskonale radzą sobie z różnego rodzaju śrubkami i nakrętkami. Zamknięta lub częściowo otwarta końcówka ułatwia precyzyjne ruchy, a co za tym idzie – przyśpiesza prace przy odkręcaniu lub wkręcaniu śrub. Dla jeszcze większej wygody i wydajności pracy polecamy również klucze płasko-oczkowe z grzechotką. Modele te sprawdzają się zarówno w profesjonalnych, jak i domowych warsztatach.

W naszym sklepie możesz kupić pojedynczy klucz płasko-oczkowy lub klucz płasko-oczkowy z grzechotką. Proponujemy ci modele o różnych wymiarach i zakończeniach. Do wyboru masz m.in. klasyczne klucze płasko-oczkowe (z końcówką otwartą i zamkniętą), a także modele półotwarte z przegubem. Ciekawym rozwiązaniem są też klucze skręcone pod kątem 90 stopni, które ułatwiają pracę w trudniej dostępnych miejscach. Przygotowując ofertę dla naszych klientów, dbamy o dobór towaru najwyższej jakości, dlatego wśród naszych propozycji są klucze płasko oczkowe takich marek jak Neo, Top Tools czy Topex.

Oprócz modeli pojedynczych możesz zdecydować się również na zestaw kluczy płasko-oczkowych. W zależności od twoich potrzeb komplet kluczy płasko-oczkowych może składać się z różnej ilości elementów – od 4 do nawet 26. Klucze płasko-oczkowe są także dostępne w zestawach. Do wybranych kompletów dołącza się również etui, które ułatwiają utrzymanie porządku wśród narzędzi.

Nasi eksperci ułatwią ci wybór kluczy, które będą idealnie pasować do wykonywanych przez ciebie prac. Oprócz modeli płasko-oczkowych polecamy także klucze nasadowe i nadstawne, które stworzą twój warsztatowy niezbędnik.