Uchwyty wiertarskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący
16 16
na stronę
3 16

Uchwyty wiertarskie pozwalają na znaczne rozszerzenie funkcjonalności wiertarek. Dzięki nim możesz bowiem zamontować inne niż standardowe wiertła i końcówki. Przykładem mogą być chociażby otwornice. Odpowiednio dobrany uchwyt wiertarski sprawi, że nie będziesz musiał kupować nowego urządzenie w celu nawiercenia otworów. Wystarczy, że wybierzesz uchwyt z trzpieniem i bez problemu stworzysz otwór w takim materiale jak drewno, tworzywo sztuczne, płyta meblowa, a nawet w kompozycie czy stali.

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów uchwytów do wiertarek. Do jednych z chętniej wybieranych produktów należy uchwyt wiertarski samozaciskowy. Do wyboru masz m.in. modele na kluczyk i wspomniane wyżej uchwyty do otwornic. W tej kategorii znajdziesz również same otwornice, które możesz używać z wybranymi modelami wiertarek.

Prezentowane na stronie produkty tworzone są przez znane marki, takie jak Graphite i Verto, specjalizujące się w produkcji narzędzi ręcznych. Oferują one także wysokiej klasy elektronarzędzia, w tym wiertarki, masz więc pewność, że zakupione przez ciebie akcesoria będą kompatybilne z urządzeniami, z którymi będziesz ich używać. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj uchwytu czy otwornicy wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem. Odpowie on na wszystkie twoje pytania i pomoże dokonać właściwego wyboru.

Zobacz również bogatą ofertę na narzędzia ręczne. Wśród proponowanych produktów na szczególną uwagę zasługują m.in. wkrętaki z magnetyczną końcówką. Oprócz nich w tej kategorii znajdziesz także młotki, przecinaki, dłuta i wiele innych przydatnych w warsztacie produktów.