Klucze nastawne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 43

Ustaw kierunek malejący
1 43
Strona
na stronę
5 43

Przeciętny człowiek zapytany o to, z czym kojarzy się mu klucz nastawny, prawdopodobnie bez wahania odpowie, że z pracą hydraulika. I faktycznie, tego rodzaju narzędzia ręczne są wykorzystywane bardzo często właśnie przez hydraulików. Klucze nastawne pozwalają bowiem na łatwe dokręcenie śrub, nakrętek czy rur. Dzięki specyficznemu kształtowi pozwalają na objęcie śruby lub rury nawet wtedy, gdy znajduje się ona już w instalacji hydraulicznej. Pozwala to także na swobodne manewrowanie narzędziem.

Klucze nastawne mają też regulację szerokości, dzięki czemu przy pomocy jednego narzędzia można operować na materiałach o różnej wielkości. Wśród kluczy nastawnych wyróżnia się m.in. modele samozaciskowe, francuskie, hakowe i szwedzkie.

W naszej ofercie znajdziesz klucze o różnym zakresie regulacji. Polecamy m.in. produkty renomowanych marek, takich jak Topex czy Top Tools. Wśród wielu propozycji znajdziesz także niejeden klucz nastawny Neo. Wszystkie narzędzia mają ergonomiczny kształt ułatwiający chwyt w czasie pracy. Wybrane modele zostały dodatkowo pokryte powłoką antypoślizgową. Daje ona pewny chwyt, nawet gdy dłonie są spocone. Narzędzia wykonano z wytrzymałych materiałów, które umożliwiają pracę nawet przy dużym nacisku.

Oprócz modeli nastawnych w naszej ofercie znajdziesz inne rodzaje kluczy, np. imbusowe, dynamometryczne lub rurowe. Dostępne są również zestawy różnorodnych kluczy. Proponujemy szereg produktów ochronnych, które zabezpieczą twoje ciało i twarz przed urazami w czasie wykonywania prac w warsztacie. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą dobrać odpowiednie narzędzia do wykonywanej przez ciebie pracy.