Klucze oczkowe z grzechotką

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
43 10
na stronę
24 10

Klucze płasko-oczkowe

Klucze płasko oczkowe to jeden z popularniejszych typów narzędzi. Dzięki dwóm odmiennym końcówkom, umożliwia wykonanie większej ilości zadań - jednocześnie nie zajmując nadprogramowego miejsca w warsztacie.

W tego rodzaju narzędziach ważne są rozmiary kluczy, ale także możliwość sięgnięcia nimi do trudniej dostępnych miejsc. Niezbędne wówczas okazuje się wyposażenie narzędzia w grzechotkę. Marka NEO Tools posiada szeroką ofertę kluczy płasko oczkowych z grzechotką, które charakteryzują się różną liczbą zębów oraz materiałem wykonania.

Zazwyczaj klucz powinien być wyprodukowany z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, która nie ulega korozji - dzięki czemu można pracować z nim nawet warunkach wilgoci.

Zestawy kluczy płasko oczkowych z grzechotką

Decydując się na kupno kluczy płasko oczkowych, warto rozważyć produkty oferowane jako zestaw. Umożliwia on skompletowanie narzędzi w różnych rozmiarach, które mogą być stosowane podczas rozmaitych zadań. To więcej możliwości, spakowanych najczęściej w praktyczne w przechowywaniu oraz transportowaniu opakowanie - walizkę lub skrzynkę. Zestaw kluczy płasko oczkowych z grzechotką będzie także dobrym pomysłem prezentowym dla fana majsterkowania.

Klucze płasko-oczkowe w wielu wariantach dostępne są w ofercie sklepu FIXERO.