Szlifierki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 64

Ustaw kierunek malejący
88 64
Strona
na stronę
13 64

Szlifierki mają szerokie zastosowanie w pracach remontowo-budowlanych, a także naprawczych. W zależności od rodzaju oraz użytego materiału ścierającego możesz usunąć nimi starą warstwę malarską lub lakierniczą z drewna albo metalu. Dzięki temu przygotujesz daną powierzchnię do dalszych prac renowacyjnych. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się szlifierka taśmowa lub szlifierka oscylacyjna. Jeżeli zależy ci na uzyskaniu idealnie gładkiej powierzchni, która będzie nadawać się pod lakierowanie, sięgnij po szlifierkę mimośrodową. Ciekawym rozwiązaniem są również szlifierki kątowe. Doskonale sprawdzają się przy pracy z twardymi materiałami, takimi jak cegła, beton czy metal. Szlifierka kątowa bez problemu poradzi sobie nawet z przecięciem metalowego zbrojenia.

Jeżeli jednak bardzo często pracujesz przy obróbce mniejszych elementów, które wymagają dużej precyzji, przyda ci się szlifierka stołowa. Urządzenie to pozwala na zachowanie swobody ruchów obu dłoni. W zależności od modelu narzędzie tego typu może służyć do ostrzenia łańcuchów pił spalinowych i elektrycznych lub ścierania określonych elementów wykonanych z materiałów o różnej twardości.

Wśród naszych propozycji znajduje się także szlifierka do gipsu. Jest ona niezastąpiona w czasie remontu, gdy na ścianach kładzione są gładzie. Przy jej pomocy szybko wyrównasz powierzchnię ścian.

Dostępne są również szlifierki zasilane sieciowo lub akumulatorowo. Z pomocą naszych pracowników wybierzesz model, który najlepiej spełni twoje oczekiwania. Oprócz tego w sklepie znajdziesz dodatkowe akcesoria do różnych modeli szlifierek. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych grup produktów, zajrzyj do odpowiedniej kategorii lub zapytaj naszego konsultanta.

Popularne kategorie

Szlifierki - Szlifierki kątowe - Szlifierki kątowe akumulatorowe - Szlifierki kątowe sieciowe - Szlifierki kątowe z regulacją obrotów - Szlifierki mimośrodowe - Szlifierki mimośrodowe akumulatorowe - Szlifierki oscylacyjne - Miniszlifierki - Szlifierki proste - Szlifierki stołowe - Szlifierki taśmowe - Szlifierki wielofunkcyjne - Szlifierki do gipsu - Polerki - Bruzdownice