Odzież i akcesoria BHP

Bezpieczeństwo i higiena pracy to nie tylko przepisy i zasady, ale także odpowiednia odzież ochronna. Odzież BHP odgrywa ważną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników, w wielu zawodach, od budownictwa po przemysł chemiczny. Zapobiega wypadkom, chroni przed szkodliwymi substancjami czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zapewnienie odpowiednich warunków, a także akcesoriów i odzieży pracownikom, należy do obowiązków pracodawcy. W zależności od charakteru wykonywanych zadań istotne będzie zagwarantowanie odzieży roboczej o właściwościach antystatycznych, wyposażonych w pasy odblaskowe czy przystosowanych do pracy w wysokich temperaturach lub niedostatecznym oświetleniu. Ubrania robocze BHP i akcesoria BHP to podstawowy środek ochrony, który zapewnia bezpieczeństwo.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 964

Ustaw kierunek malejący
16 964
Strona
na stronę
3 964

Odzież ochronna BHP

Odzież tego typu można podzielić na kilka działów. Aby być w pełni gotowym do pracy, trzeba chronić różne wrażliwe na uszkodzenia strefy. Sklep z narzędziami Fixero oferuje szeroki asortyment ubrań roboczych dla różnych branż.  Znajdziesz u nas następujące elementy robocze BHP:

Czasami wystarczający będzie podstawowy środek ochronny, taki jak kamizelka odblaskowa lub odzież ostrzegawcza zwiększająca widoczność pracowników. Innym razem, niezbędne będą ubrania BHP przystosowane do pracy w ekstremalnych warunkach. W ofercie posiadamy wytrzymałe ubrania robocze, którym niestraszne są najtrudniejsze zadania.

BHP odzież robocza musi posiadać wszelkie wymagane certyfikaty i spełniać normy, zarówno te polskie, jak i unijne. W naszym sklepie znajdziesz stroje robocze, które są  zgodne z wszystkimi normami i dobrze spełniają swoje zadanie, czyli zapewniają bezpieczeństwo pracy.

Ubrania robocze BHP

Bez względu jednak na to, czy poszukiwana jest odzież robocza dla pracowników produkcji, komplety ubrań do zastosowań medycznych, buty robocze dla spawacza, odzież dla pracowników firm sprzątających, fartuchy robocze czy popularne kitle — najważniejszym aspektem jest odpowiednie dopasowanie ich do wykonywanej pracy, komfort oraz wysoka jakość surowców.

Znajdziesz u nas m.in. komfortowe spodnie robocze BHP, koszule robocze czy też solidne stroje robocze. Ubrania robocze damskie i męskie są zaprojektowane tak, aby chronić użytkowników przed różnymi zagrożeniami w miejscu pracy. Są wytrzymałe na warunki pracy wewnątrz i na zewnątrz. Dodatkowo odzież robocza jest wygodna i nie ogranicza ruchów. 

Oprócz ubrań ważnym elementem są także akcesoria BHP, czyli elementy poprawiające bezpieczeństwo pracy. Możemy do nich zaliczyć różnego rodzaju okulary i kaski ochronne, rękawice robocze, pasy ochronne, a także osłony słuchu czy dróg oddechowych. Stanowią one niezbędne uzupełnienie odzieży roboczej, zwiększając poziom ochrony.

Czy lepiej wybrać tanią odzież roboczą, czy taką wysokiej jakości?

W naszym sklepie internetowym Fixero nie trzeba wybierać między odzieżą roboczą wysokiej jakości a niską ceną. Atrakcyjne ceny, mieszanka dobrej jakości materiałów bawełnianych czy takich z dodatkiem syntetyku oraz solidne wykonanie to podstawa w naszej ofercie. Bez względu na to, czy poszukiwane są spodnie robocze, ubrania budowlane, koszulki, kurtki, kamizelki, a nawet krótkie spodenki typu szorty do majsterkowania — w ofercie odzieży roboczej znajdują się produkty, które spełniają wszystkie wymagania zasad BHP.

Sklep z odzieżą BHP — zamień starą odzież roboczą na nową

Wśród producentów ubrań roboczych znajdziesz takich oferujących odzież ochronną odpowiednią na okres zimowy oraz letni. Ubrania, artykuły BHP czy przydatne gadżety i rozmaite akcesoria. Marki  NEO TOOLS oraz VERTO posiadają w ofercie ubrania robocze, które charakteryzują się odpowiednimi certyfikatami oraz zgodnością z normami Unii Europejskiej. Odzież ochronna BHP objęta jest wieloma obostrzeniami, dlatego warto systematycznie wymieniać ją na nową. Praca fizyczna wymaga odzieży BHP, która zapewni bezpieczeństwo, jest trwała i szczególnie przydatna w sytuacjach narażenia zdrowia, a nawet życia.

Odzież ochronna oferowana w sklepie Fixero spełni najbardziej wygórowane oczekiwania. Polecamy uwadze kurtki, spodnie czy koszulki w wielu wersjach kolorystycznych oraz różniących się przeznaczeniem.

Oferta sklepu Fixero

Niezależnie od rodzaju pracy, jaką wykonujesz, na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie. Fixero to nie tylko sklep z odzieżą BHP, ale również sklep z narzędziami. W naszej ofercie znajdują się  elektronarzędzia oraz narzędzia warsztatowe. Bezpieczne narzędzia to gwarancja bezpiecznej pracy.

Bez względu na to, czy prowadzisz działalność budowlaną, mechanikę, czy zajmujesz się innym rodzajem pracy fizycznej, odpowiednia odzież robocza jest niezbędna. W sklepie Fixero znajdziesz szeroką gamę ubrań roboczych, które nie tylko zapewniają bezpieczeństwo i komfort. Tu kupisz wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonywać swoją pracę wygodnie, bezpiecznie i stylowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia, jak możemy przyczynić się do zwiększenia komfortu i efektywności pracy.