Odzież i akcesoria BHP

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 944

Ustaw kierunek malejący
19 944
Strona
na stronę
1 944

W miejscu pracy bezpieczeństwo jest zawsze kwestią priorytetową. Zapewnienie odpowiednich warunków, a także akcesoriów i odzieży pracownikom należy często do obowiązków pracodawcy. W zależności od charakteru wykonywanych zadań, istotne będzie zagwarantowanie odzieży roboczej o właściwościach antystatycznych, wyposażonych w pasy odblaskowe czy przystosowanych do pracy w wysokich temperaturach lub niedostatecznym oświetleniu. Ubranie robocze to często podstawowy środek ochrony, który zapewnia bezpieczeństwo.

Odzież robocza

Odzież tego typu można podzielić na kilka działów. Aby być w pełni gotowym do pracy, trzeba chronić różne wrażliwe na uszkodzenia strefy. W tej kategorii znajdują się:

  • odzież robocza oczu i twarzy,
  • ochrona głowy,
  • odzież robocza ciała,
  • odzież robocza stóp,
  • zabezpieczenie słuchu,
  • ochrona dróg oddechowych,
  • ochrona dłoni,
  • zabezpieczenie kolan.

Czasami wystarczający będzie podstawowy środek ochronny, taki jak kamizelka odblaskowa lub odzież ostrzegawcza zwiększająca widoczność pracowników. Innym razem, niezbędne będą ubrania bhp przystosowane do pracy w ekstremalnych warunkach.

Ubrania robocze

Bez względu jednak na to, czy poszukiwana jest odzież robocza dla pracowników produkcji, komplety ubrań do zastosowań medycznych, buty robocze dla pracy spawacza, odzież dla pracowników firm sprzątających, fartuchy robocze czy popularne kitle - najważniejszym aspektem jest odpowiednie dopasowanie ich do wykonywanej pracy, komfort oraz wysoka jakość surowców.

Wybrać tanią odzież roboczą czy taką wysokiej jakości?

W naszym sklepie internetowym FIXERO nie trzeba wybierać między odzieżą roboczą wysokiej jakości, a niską ceną. Atrakcyjne ceny, mieszanka dobrej jakości materiałów bawełnianych czy takich z dodatkiem syntetyku oraz solidne wykonanie to podstawa w naszej ofercie. Bez względu na to, czy poszukiwane są spodnie robocze, ubrania budowlane, koszulki, kurtki, kamizelki, a nawet krótkie spodenki typu szorty do majsterkowania - w ofercie odzieży roboczej znajdują się produkty, które spełniają wszystkie wymagania zasad bhp.

Zamień starą odzież roboczą na nową

Wśród producentów ubrań roboczych znajdą państwo takich oferujących odzież ochronną odpowiednią na okres zimowy oraz letni. Ubrania, artykuły bhp czy przydatne gadżety i rozmaite akcesoria. Marki NEO oraz VERTO posiadają w ofercie ubrania robocze, które charakteryzują się odpowiednimi certyfikatami oraz zgodnością z normami unii europejskiej. Odzież ochronna bhp objęta jest wieloma obostrzeniami, dlatego warto systematycznie wymieniać ją na nową. Praca fizyczna wymaga też takiej, która zapewni bezpieczeństwo, jest trwała i szczególnie przydatna w sytuacjach narażenia zdrowia, a nawet życia.

Odzież ochronna oferowana w sklepie FIXERO spełni najbardziej wygórowane oczekiwania. Polecamy uwadze kurtki, spodnie czy koszulki w wielu wersjach kolorystycznych oraz różniących się przeznaczeniem.