Rękawice nitrylowe, bezpudroweNEO TOOLS, w rozmiarze XL (opakowanie 100 sztuk) to solidny wybór do zastosowań, w których liczy się higiena, pewny chwyt i odporność na czynniki zewnętrzne przy zachowaniu korzystnej ceny. Mikrotekstura na palcach oraz dłoniach zwiększa przyczepność na mokrych i zaolejonych powierzchniach, dzięki czemu zmniejsza się siła potrzebna do chwytania narzędzi czy pojemników, a praca jest precyzyjniejsza i mniej męcząca. Elastyczny nitryl zapewnia komfort oraz dopasowanie do dłoni, jednocześnie gwarantując barierę ochronną przed wodą i olejami. Profesjonalny, czarny kolor dobrze maskuje zabrudzenia i wpisuje się w standardy branż wymagających estetyki (m.in. kosmetyka, fryzjerstwo, gastronomia, serwis i detailing). Produkt marki NEO TOOLS spełnia normy EN 420:2003+A1:2009 i EN ISO 374-5:2016, a zgodność z rozporządzeniem (UE) 2016/425 dotyczącym środków ochrony indywidualnej oraz rozporządzeniem (UE) 1935/2004 w sprawie kontaktu z żywnością pozwala bezpiecznie stosować rękawice w szerokim zakresie prac profesjonalnych i półprofesjonalnych.
Zastosowanie
Gastronomia i przetwórstwo żywności: porcjowanie, przygotowanie, serwowanie (kontakt z żywnością zgodny z (UE) 1935/2004).
Kosmetyka i fryzjerstwo: farbowanie, stylizacja, zabiegi pielęgnacyjne, barwienie rzęs/brwi.
Detailing/serwis: prace z olejami i smarami, obsługa chemii czyszczącej, szybkie serwisy.
Laboratoria i kontrola jakości: prace z odczynnikami o niskiej agresywności, pobieranie próbek.
Sprzątanie profesjonalne: kontakt z detergentami, dezynfekcja powierzchni.
Magazyn oraz logistyka: kompletacja, konfekcjonowanie, pakowanie towarów.
Produkcja lekka i rzemiosło: malowanie, klejenie, mieszanie komponentów, prace precyzyjne.
Handel i gastronomia mobilna: obsługa na stoiskach, food truckach, catering.
Tatuaż i piercing (bez zabiegów medycznych): ochrona przed zabrudzeniami, estetyka czarnego koloru.
Użytek domowy oraz DIY: prace ogrodowe, wymiana płynów, czyszczenie urządzeń, farbki/kleje.
Cechy produktu
rękawice nitrylowe,
zestaw 100 sztuk,
produkowane bez pudru,
mikro-teksturowane powierzchnie,
większa przyczepność,
zwiększony komfort i dopasowanie,
wodoodporne, olejoodporne.
Kolor
czarny.
Zgodne z normami i regulacjami
EN 420:2003+A1:2009;
EN ISO 374-5:2016,
rozporządzenie w sprawie środków ochrony indywidualnej (UE) 2016/425,
rozporządzenie w sprawie kontaktu z żywnością (UE) 1935/2004.
Materiał
nitryl.
Rozmiar
XL.
Więcej informacji
Nr katalogowy
83S217-XL
EAN
5902062122216
Kolor
czarny
Materiał wykonania produktu
nitryl
Ilość sztuk w zestawie
100
Rodzaj odzieży roboczej
rękawice
Podmiot odpowiedzialny:
GTX Poland Sp. z o. o. Sp. k. ul. Pograniczna 2/4, 02-285 Warszawa NIP: 522-020-17-20 tel.: +48 22 573 03 00, e-mail: [email protected]