Materiały ścierne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 282

Ustaw kierunek malejący
91 282
Strona
na stronę
53 282

Materiały ścierne to inaczej specjalne substancje mineralne (naturalne lub sztuczne), które pod wpływem rozdrobnienia na ziarna lub proszki zyskują właściwości charakterystyczne dla ostrzy skrawających. Tym samym wykazują się wysoką twardością, dzięki której zagłębiają się w obrabianą powierzchnię nawet przy niewielkim nacisku.

Materiały ścierne wykorzystuje się do wielu prac związanych ze szlifowaniem, polerowaniem i wygładzaniem różnego typu powierzchni. Występują one w formie rozmaitych narzędzi, które są używane zarówno przez fachowców, jak i amatorów. W naszym sklepie znajdziesz niezwykle szeroką ofertę materiałów ściernych, które bez problemu dostosujesz do swoich potrzeb.

Proponujemy Ci m.in. gąbki ścierne, które doskonale sprawdzą się podczas szlifowania delikatnych powierzchni lub takich, które charakteryzują się zakrzywieniami. Nadają się one do wygładzania (na sucho lub na mokro) takich materiałów, jak m.in. szpachle i gładzie, gips, różnego typu farby, drewno, metale, powłoki lakiernicze czy tworzywa sztuczne.

W naszej ofercie znajdziesz także kamienie szlifierskie, które możesz połączyć z wiertarką czy szlifierką. Dzięki zestawowi małych akcesoriów bez problemu wygładzisz różnorodne powierzchnie, które wymagają dużej precyzji.

Oferujemy także klasyczny papier ścierny, który powinien znajdować się w skrzynce każdego majsterkowicza. Bardziej wymagającym użytkownikom proponujemy z kolei płótna ścierne.

Osoby zainteresowane szlifowaniem maszynowym powinny także zwrócić uwagę na m.in.: pasy bezkońcowe, włókninę ścierną, siatkę ścierną, krążki ścierne oraz ściernice listkowe. Bogaty asortyment naszego sklepu sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Sprzedawane przez nas materiały ścierne pochodzą od sprawdzonych producentów, takich jak Verto, Graphite i Top Tools. Stanowi to gwarancję wysokiej jakości produktów.