Papiery ścierne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 157

Ustaw kierunek malejący
95 157
Strona
na stronę
97 157
Wycieczka w plener? To może Ci się przydać!

Papiery ścierne to grupa specjalnych wyrobów ściernych, które znajdują szerokie zastosowanie m.in. przy pracach remontowo-wykończeniowych. Wykorzystuje się je do szlifowania, polerowania oraz wygładzania różnorodnych powierzchni. Dostępny jest więc m.in. papier ścierny do metalu, drewna, materiałów drewnopodobnych, tworzyw sztucznych, a także do obróbki lakierów i farb na mokro.

W naszym sklepie znajdziesz klasyczne papiery ścierne, które przydadzą się zarówno profesjonalnym fachowcom, jak i amatorom stolarki lub majsterkowania. W ofercie dostępne są nie tylko produkty przeznaczone do wykorzystania przy pracach ręcznych, lecz także do szlifowania maszynowego, występujące jako akcesorium do szlifierki. Papiery ścierne wodne oraz zwykłe różnią się między sobą gradacją. Szeroki wybór jej stopni pozwala na dobre dostosowanie produktu do rodzaju materiału, który ma zostać poddany obróbce. Co ważne, papiery ścierne sprzedawane są w formie rolki lub arkuszy. Wybrane modele mają rzep, który pozwala na sprawną wymianę zużytego papieru.

Polecamy również krążki ścierne – jednolite lub z otworami. Są one przeznaczone do średnio dokładnego oraz zgrubnego szlifowania rozmaitych powierzchni. W zależności od modelu można nimi obrabiać gips, drewno, metal, farby lub lakiery. Poszczególne produkty pasują do takich urządzeń, jak np. szlifierka wysięgnikowa, oscylacyjna czy mimośrodowa. Oferowane przez nas krążki szlifierskie mają różne stopnie gradacji, a dodatkowo różnią się między sobą średnicą.

Papiery ścierne i krążki do szlifowania, które dostaniesz w naszym sklepie, pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich producentami są profesjonalne i uznane marki, takie jak Verto i Graphite. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymany produkt wyróżnia się bardzo wysoką jakością i doskonale spełni Twoje oczekiwania.