Kamienie szlifierskie

Kamień szlifierski to przydatne akcesorium, które umożliwia precyzyjne wykańczanie, kształtowanie i szlifowanie przedmiotów wykonanych z różnorodnych materiałów. Kamienie do szlifierki (nazywane też czasami ściernicami) to przyrządy, które można połączyć z różnymi urządzeniami wykorzystywanymi w warsztatach – zarówno profesjonalnych, jak i przydomowych. Stanowią dobre uzupełnienie takich sprzętów, jak wiertarki, szlifierki (kątowe lub stołowe), a także wielofunkcyjne narzędzia występujące w wersji mini. Zarówno końcówki szlifierskie do wiertarki, jak i do innych urządzeń, to ważny element wyposażenia każdego fachowca zajmującego się wygładzaniem różnorodnych powierzchni. Taki sprzęt przyda się również w skrzynce z narzędziami amatora majsterkowania, który lubi zajmować się różnymi pracami remontowymi i wykończeniowymi.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
33 2
na stronę
74 2

Kamienie szlifierskie do metalu i innych materiałów

Kamień do szlifierki ma szerokie zastosowanie. Umożliwia on obróbkę rozmaitych materiałów, np. drewna, metalu, szkła, betonu, ceramiki, kamieni czy tworzyw sztucznych. Co ważne, występuje w różnych odmianach – można spotkać zarówno duże, jak i małe akcesoria. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że posiadają różne kształty, które możesz dopasować do charakterystyki obrabianego materiału. W Fixero znajdziesz nie tylko kamienie szlifierskie do wiertarki, ale też przydatne materiały ścierne i pełne wyposażenie warsztatu.

Kamień szlifierski – wybierz odpowiedni kształt

Kamienie szlifierskie mogą mieć różne wielkości i kształty. Dzięki temu można precyzyjnie dobrać końcówkę roboczą do obróbki danego elementu:

  • kamienie ścierne tarczowe – przeznaczone do pracy ze szlifierkami stołowymi, używane głównie do obróbki zgrubnej, ostrzenia noży i narzędzi,
  • kamienie ścienne garnkowe – mają kształt pierścienia i wgłębienie w centralnej części,
  • małe kamienie o różnych kształtach – np. cylindryczne, stożkowe, w kształcie kuli itd.

Jeśli potrzebny Ci drobny kamień do szlifowania metalu i bardzo precyzyjnej obróbki, przejrzyj nasz asortyment.

Wybierz odpowiednie końcówki szlifierskie do wiertarki

Nasz sklep z narzędziami oferuje niewielkie kamienie do szlifierki i wiertarki, które umożliwiają wykonywanie niezwykle precyzyjnych prac. Mają one formę ściernic trzpieniowych, czyli takich, które są wyposażone we własny trzpień, dzięki czemu bez problemu można je zamontować w wybranym przez siebie urządzeniu bez konieczności stosowania dodatkowego osprzętu czy akcesoriów. Dostępne kamienie do szlifierki sprzedawane są w zestawach, które zawierają od 5 do 10 sztuk produktów. Poszczególne akcesoria występują w różnych kształtach, w tym m.in. kulistym, walcowym oraz stożkowym długim lub krótkim. Dzięki temu nadają się do szlifowania i polerowania różnorodnych powierzchni.

Kamienie szlifierski na wiertarkę i inne przydatne narzędzia

Kamienie szlifierskie do wiertarki sprzedawane w naszym sklepie zostały wyprodukowane przez firmę Top Tools, która specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi i akcesoriów dla zapalonych majsterkowiczów. Zamawiając je, masz gwarancję otrzymania wysokiej jakości produktów.

Przejrzyj też inne nasze kategorie. Oferujemy całościowe wyposażenie warsztatu samochodowego, w tym przydatne klucze warsztatowe i różne elektronarzędzia. Z nami kompleksowo zadbasz o swój dom i ogród. Zapraszamy!

Popularne kategorie

Materiały ścierne - Papiery ścierne - Płótna ścierne - Pasy bezkońcowe - Siatki ścierne - Ściernice listkowe - Gąbki ścierne - Stopy szlifierskie - Włóknina ścierna - Kamienie szlifierskie