Kamienie szlifierskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
63 2
na stronę
66 2

Kamienie szlifierskie (nazywane też czasami ściernicami) to akcesoria, które można połączyć z różnymi urządzeniami wykorzystywanymi w warsztatach – zarówno profesjonalnych, jak i przydomowych. Stanowią dobre uzupełnienie takich sprzętów, jak wiertarki, szlifierki (kątowe lub stołowe), a także wielofunkcyjne narzędzia występujące w wersji mini.

Zarówno kamień szlifierski do wiertarki, jak i do innych urządzeń to ważny element wyposażenia każdego fachowca zajmującego się wygładzaniem różnorodnych powierzchni. Taki sprzęt przyda się również w skrzynce z narzędziami amatora majsterkowania, który lubi zajmować się różnymi pracami remontowymi i wykończeniowymi.

Kamień do szlifierki ma szerokie zastosowanie. Umożliwia on obróbkę rozmaitych materiałów, np. drewna, metalu, szkła, betonu, ceramiki, kamieni czy tworzyw sztucznych. Co ważne, występuje w różnych odmianach – można spotkać zarówno duże, jak i małe akcesoria.

W naszej ofercie znajdziesz niewielkie kamienie do szlifierki i wiertarki, które umożliwiają wykonywanie niezwykle precyzyjnych prac. Mają one formę ściernic trzpieniowych, czyli takich, które są wyposażone we własny trzpień, dzięki czemu bez problemu można je zamontować w wybranym przez siebie urządzeniu bez konieczności stosowania dodatkowego osprzętu czy akcesoriów. Dostępne kamienie do szlifierki sprzedawane są w zestawach, które zawierają od 5 do 10 sztuk produktów. Poszczególne akcesoria występują w różnych kształtach, w tym m.in. kulistym, walcowym oraz stożkowym długim lub krótkim. Dzięki temu nadają się do szlifowania i polerowania różnorodnych powierzchni.

Kamienie szlifierskie do wiertarki sprzedawane w naszym sklepie zostały wyprodukowane przez firmę Top Tools, która specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi i akcesoriów dla zapalonych majsterkowiczów. Zamawiając je, masz gwarancję otrzymania wysokiej jakości produktów.