Młoty i młotowiertarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

Ustaw kierunek malejący
47 18
na stronę
28 18

Ręczny młot wyburzeniowy to specjalistyczny sprzęt elektryczny, który wykorzystuje się podczas różnego typu ciężkich robót budowlanych. Najczęściej znajduje on zastosowanie przy remontach oraz pracach wyburzeniowych i rozbiórkowych. Dzięki niemu bez trudu można zarówno wykuć mały otwór, np. w posadzce, jak i pozbyć się całej ściany. Tzw. młot kujący świetnie nadaje się bowiem jako narzędzie m.in. do rozdrabniania betonu, a także mokrych lub zamarzniętych glin. Sprzęt jest też bardzo pomocny podczas prac z grubymi murami wykonanymi z różnych materiałów, nie tylko betonu, lecz także cegły lub kamienia. Oprócz tego elektryczny młot wyburzeniowy można wykorzystać do kopania w miękkiej ziemi oraz rozbijania asfaltowej nawierzchni i grubych pni będących pozostałością po ściętych drzewach.

Młoty wyburzeniowe mogą być z powodzeniem używane zarówno przez profesjonalnych budowlańców, jak i osoby posiadające przydomowy warsztat. W przypadku amatorów narzędzie sprawdzi się np. podczas skuwania kafelków lub tynku w trakcie generalnego remontu. Można je także wykorzystać do przebudowy chodnika lub samochodowego podjazdu na posesji.

Zastanawiając się, jaki młot wyburzeniowy wybrać, warto zwrócić uwagę na siłę pojedynczego uderzenia sprzętu oraz energię udaru. Im mają one większą wartość, tym twardszy materiał można rozbić. Istotna jest także odpowiednia moc urządzenia. W ofercie naszego sklepu znajdują się profesjonalne młoty wyburzeniowe firmy Graphite. Ich moc mieści się w zakresie od 1050 W do aż 1700 W, dzięki czemu łatwo można wybrać model dostosowany do swoich potrzeb.

Młoty wyburzeniowe dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wygodnymi rękojeściami głównymi pokrytymi materiałem antypoślizgowym oraz rękojeściami dodatkowymi, które pozwalają swobodnie regulować położenie pod dowolnym kątem. Gwarantuje to komfort oraz pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Do młotów kujących dołączony jest zestaw przydatnych akcesoriów. Produkty mają też walizkę lub kufer do przechowywania i transportu.

Popularne kategorie

Młoty wyburzeniowe - Młotowiertarki - Młotowiertarki sieciowe - Młotowiertarki GRAPHITE - Młotowiertarki akumulatorowe - Młotowiertarki Verto - Młoty kujące - Młoty udarowe