Młotowiertarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

Ustaw kierunek malejący
1 13
na stronę
58 13

Młotowiertarki to przede wszystkim propozycja dla osób, które często robią „radykalne” remonty. Jest także elektronarzędziem, którego nie może zabraknąć u każdej firmy remontowo-budowlanej. Będziesz również zadowolony z tego wyboru, jeśli cenisz sobie oszczędność miejsca i nie chcesz nosić dwóch osobnych narzędzi.

Młotowiertarka jest przydatna w sytuacji, gdy musisz wywiercić spory otwór w twardym materiale, takim jak beton, kamień czy cegła. To niezastąpione elektronarzędzie, gdy skuwasz warstwy wykończeniowe ścian i podłóg (np. tynki i terakotę). W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanych, cenionych przez profesjonalistów marek elektronarzędzi, m.in. Graphite, Verto czy Energy+. Każde z oferowanych narzędzi ma certyfikat CE – oznacza to, że jest zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa.

Wśród wielu naszych propozycji znajdziesz zarówno młotowiertarki zasilane sieciowo, jak i akumulatorowe. Zazwyczaj modele zasilane sieciowo są większe i mają większa moc. Akumulatorowe z kolei stanowią bardziej poręczne narzędzia. Zwróć uwagę, że w niektórych modelach akumulatory są sprzedawane osobno. Znajdziesz je również w naszej ofercie. Pamiętaj, że akumulatory pasują do różnych urządzeń danej marki zasilanych w ten sposób.

Młotowiertarki, które znajdziesz w naszym sklepie, sprzedawane są wraz z poręcznymi walizkami. Możesz schować w nich nie tylko elektronarzędzie, lecz także wszystkie dołączone do niego akcesoria. Zwróć uwagę na młotowiertarki z brzeszczotami, które znacznie rozszerzają ich funkcjonalność. Oprócz standardowych zestawów (młotowiertarka + walizka) znajdziesz także propozycje z ciekawymi dodatkami, takimi jak np. bidony. Jeżeli nie wiesz, jakie narzędzie najlepiej sprawdzi się w czekającej cię pracy, skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.

Popularne kategorie

Młoty wyburzeniowe - Młotowiertarki - Młotowiertarki sieciowe - Młotowiertarki GRAPHITE - Młotowiertarki akumulatorowe - Młotowiertarki Verto - Młoty kujące - Młoty udarowe