Młotowiertarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący
50 17
na stronę
71 17

Młotowiertarki to przede wszystkim propozycja dla osób, które często robią „radykalne” remonty. Jest także elektronarzędziem, którego nie może zabraknąć u każdej firmy remontowo-budowlanej. Będziesz również zadowolony z tego wyboru, jeśli cenisz sobie oszczędność miejsca i nie chcesz nosić dwóch osobnych narzędzi.

Młotowiertarka jest przydatna w sytuacji, gdy musisz wywiercić spory otwór w twardym materiale, takim jak beton, kamień czy cegła. To niezastąpione elektronarzędzie, gdy skuwasz warstwy wykończeniowe ścian i podłóg (np. tynki i terakotę). W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanych, cenionych przez profesjonalistów marek elektronarzędzi, m.in. Graphite, Verto czy Energy+. Każde z oferowanych narzędzi ma certyfikat CE – oznacza to, że jest zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa.

Wśród wielu naszych propozycji znajdziesz zarówno młotowiertarki zasilane sieciowo, jak i akumulatorowe. Zazwyczaj modele zasilane sieciowo są większe i mają większa moc. Akumulatorowe z kolei stanowią bardziej poręczne narzędzia. Zwróć uwagę, że w niektórych modelach akumulatory są sprzedawane osobno. Znajdziesz je również w naszej ofercie. Pamiętaj, że akumulatory pasują do różnych urządzeń danej marki zasilanych w ten sposób.

Młotowiertarki, które znajdziesz w naszym sklepie, sprzedawane są wraz z poręcznymi walizkami. Możesz schować w nich nie tylko elektronarzędzie, lecz także wszystkie dołączone do niego akcesoria. Zwróć uwagę na młotowiertarki z brzeszczotami, które znacznie rozszerzają ich funkcjonalność. Oprócz standardowych zestawów (młotowiertarka + walizka) znajdziesz także propozycje z ciekawymi dodatkami, takimi jak np. bidony. Jeżeli nie wiesz, jakie narzędzie najlepiej sprawdzi się w czekającej cię pracy, skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.