Klucze oczkowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 50

Ustaw kierunek malejący
62 50
Strona
na stronę
20 50

Każdy majsterkowicz i pracownik profesjonalnego zakładu kompletuje swój niezbędnik. Powinny się w nim znaleźć między innymi klucze oczkowe, które mają bardzo szerokie zastosowanie między innymi w mechanice. Twojej uwadze szczególnie polecamy takie modele jak klucz oczkowy do podbijania. Przyda się on przede wszystkim do odkręcaniu mocno dokręconych śrub, w sytuacji, gdy trudno tego dokonać przy pomocy innych narzędzi. Jego wzmocniona konstrukcja sprawia, że przy odkręcaniu możesz go podbijać młotkiem i nic się z kluczem nie stanie.

Inna grupa produktów z tej kategorii, jaką polecamy, to klucze oczkowe z grzechotką. To rozwiązanie dla osób ceniących swobodę i wygodę pracy. Taki klucz znacznie ułatwia manewrowanie przy śrubie, nawet gdy jest trudno dostępna. Do miejsc trudno dostępnych polecane są również klucze oczkowe odgięte. Dobrze sprawdzają się one szczególnie w przypadku prac z podwoziem samochodu. Taki klucz sprawdzi się też przy czynnościach wymagających nakładu większej siły.

W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanych marek, takie jak klucze oczkowe Topex czy Top Tools. Szczególnie polecamy modele dwustronne, które pozwolą ci zaoszczędzić cenne miejsce w warsztacie. Do produktów wartych uwagi zaliczyć należy także klucze płasko-oczkowe marki Neo. Dzięki nim twój niezbędnik powiększy się o kolejne funkcjonalne narzędzia. A jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej ci osoby, która uwielbia majsterkować, postaw na zestaw kluczy oczkowych. W kompletach w zależności od modelu znajduje się od 3 do 12 sztuk kluczy. Kupując zestaw na prezent, możesz dobrać do niego poręczną skrzynkę narzędziową, którą również znajdziesz w naszej ofercie.