Pilarki i wyrzynarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 36

Ustaw kierunek malejący
46 36
na stronę
14 36

Należą do kategorii przenośnych elektronarzędzi ręcznych, które umożliwiają przeprowadzenie precyzyjnego cięcia w wielu materiałach. Przydają się szczególnie podczas prac dekoracyjnych, wykończeniowych czy remontu. Umożliwiają docinanie oraz dopasowywanie do właściwego kształtu fragmentów paneli, ceramiki oraz drewna.

Narzędzia do cięcia

Jednymi z najważniejszych narzędzi tego typu są oczywiście wyrzynarki i pilarki. Urządzenia, które wyróżnia poręczny kształt oraz szerokie możliwości. Mogą to być produkty akumulatorowe, spalinowe lub zasilane sieciowo. W zależności od wymagania użytkownika, urządzenia te różnią się przeznaczeniem i mocą.

Wyrzynarki

Wyrzynarki wykorzystywane są najczęściej do wycinania w linii krzywej. Wiele rodzajów wyrzynarek służy do wykonywania nieregularnych kształtów i dzięki wyposażeniu w rozmaite brzeszczoty, pozwala na pracę z różnymi materiałami.

Precyzyjna wyrzynarka może być przeznaczona cięciu metalu lub drewna. Warto jednak pamiętać przed zakupem, aby sprawdzić jej moc - to ona będzie kluczowa dla tego typu produktów.

Pilarki elektryczne

To urządzenie przeznaczone przede wszystkim do cięcia drewna. Z pewnością przyda się więc w przypadku prac stolarskich. Do użycia pilarki niezbędna będzie tarcza oraz dedykowane stojaki. Najlepsza pilarka do cięcia twardego drewna czy nawet tworzywa sztucznego to ta z tarczą o większej średnicy.

Poznaj pełną ofertę sklepu FIXERO, zaoszczędź czas i wybierz produkty idealne dla siebie.

Popularne kategorie

Pilarki - Pilarki tarczowe akumulatorowe - Pilarki tarczowe sieciowe - Piły tarczowe - Piły szablaste - Pilarki uniwersalne - Piły ukosowe - Piły stołowe - Wyrzynarki