Elektryczne wyrzynarki do drewna i metalu

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
89 8
na stronę
68 8

Pasjonaci majsterkowania, a także profesjonaliści zajmujący się remontami czy tworzeniem mebli, wiedzą jak ważna jest precyzja i bezpieczeństwo w czasie pracy. Dlatego też w celu wycinania określonych kształtów w materiałach, na których pracują, stosują wyrzynarki. Te niewielkie i łatwe w obsłudze urządzenia w znaczny sposób mogą przyspieszyć pracę ekipy budowlanej, remontowej, a także modelarza czy hobbysty pragnącego samodzielnie stworzyć meble do kuchni lub ogrodu.

W zależności od twoich potrzeb odpowiednio dobrana wyrzynarka poradzi sobie z drewnem, metalem, a także tworzywami sztucznymi. Urządzenie to może być stosowane między innymi do wycinania otworów w blatach (np. pod zlewozmywak), a także dekoracyjnych elementów. Wyrzynarka do drewna, jak i innych materiałów umożliwia cięcie zarówno po linii prostej, jak i po łuku.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór wyrzynarek elektrycznych. Wśród nich znajdziesz takie produkty, jak wyrzynarki Graphite, Verto czy Energy +. Są to marki specjalizujące się w tworzeniu funkcjonalnych elektronarzędzi. Wśród wszystkich propozycji znajdziesz między innymi wyrzynarki akumulatorowe oraz zasilane sieciowo. Dzięki czemu wybierzesz produkt idealnie dostosowany do twoich potrzeb. Wszystkie produkty są tworzone zgodnie z normami europejskimi i mają certyfikat CE.

Poszczególne prezentowane modele mają różną moc. Ręczne wyrzynarki mają ergonomiczny kształt, który w znacznym stopniu ułatwia manewrowanie urządzeniem. Jeżeli interesuje cię wyrzynarka do konkretnego materiału np. do metalu, sprawdź w parametrach danego urządzenia, jaką oferują maksymalną grubość cięcia.

W naszej ofercie znajdziesz też szeroki wybór akcesoriów do wyrzynarek, w tym specjalistyczne brzeszczoty do cięcia. Dostępne są one na sztuki, a także w zestawach.

Popularne kategorie

Pilarki - Pilarki tarczowe akumulatorowe - Pilarki tarczowe sieciowe - Piły tarczowe - Piły szablaste - Pilarki uniwersalne - Piły ukosowe - Piły stołowe - Wyrzynarki