Pilarki tarczowe, piły do drewna i metalu

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
60 12
na stronę
71 12

Pilarki tarczowe zazwyczaj kojarzone są z obróbką drewna, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby naszych klientów są znacznie szersze, dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy także pilarki, które sprawdzają się przy obróbce nawet twardszych materiałów. Przykładem może być tutaj chociażby pilarka tarczowa do przycinania glazury. Dzięki niej prace przy układaniu płytek przebiegają znacznie szybciej. Wśród wielu naszych propozycji znajdziesz również modele, które idealnie sprawdzą się przy przycinaniu desek lub paneli podłogowych.

W ofercie znajdziesz zarówno idealne produkty do niewielkich domowych warsztatów, na przykład pilarki ręczne Graphite, jak i urządzenia do zastosowań profesjonalnych. Oprócz pilarek ręcznych polecamy również duże pilarki stołowe oraz modele uskokowe. Te ostatnie mają dużą moc i doskonale sprawdzają się przy cięciu drewna oraz materiałów drewnopodobnych. Jeżeli szukasz pilarki uskokowej, zwróć uwagę na modele, które wyposażone zostały we wskaźnik laserowy. Ułatwia on wyznaczenie kierunku cięcia, a co za tym idzie – precyzyjne wykonywanie prac. Wszystkie oferowane przez nas pilarki mają certyfikaty bezpieczeństw CE, które gwarantują zgodność produktu z europejskimi standardami.

Do pilarek z naszej oferty proponujemy dobrać dodatkowe akcesoria, które znacznie ułatwią pracę. Zobacz między innymi szeroki wybór tarcz do pilarek. Poszczególne modele różnią się średnicą oraz ilością zębów. Jeżeli nie jesteś pewien, która z tarcz najlepiej sprawdzi się w twoim warsztacie, skontaktuj się z naszym konsultantem. Po krótkiej rozmowie pomoże on dobrać tarczę do rodzaju ciętego przez ciebie materiału.

Popularne kategorie

Pilarki - Pilarki tarczowe akumulatorowe - Pilarki tarczowe sieciowe - Piły tarczowe - Piły szablaste - Pilarki uniwersalne - Piły ukosowe - Piły stołowe - Wyrzynarki