Klucze imbusowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 111

Ustaw kierunek malejący
86 111
Strona
na stronę
58 111

Nikt, kto kompletuje zestaw podstawowych narzędzi ręcznych, nie może się obyć bez kluczy imbusowych. Ich charakterystyczny kształt zna każdy majsterkowicz, rowerzysta, a także osoba, która choć raz miała okazję samodzielnie składać meble. Te niewielkie narzędzia mają charakterystyczny, zakrzywiony kształt z końcówką sześcio- lub pięciokątną, w zależności od tego, do jakich śrub są przeznaczone. Klucze imbusowe można czasami znaleźć również pod nazwą klucze ampulowe lub fajkowe. To ostatnie określenie jest nawiązaniem właśnie do ich charakterystycznego kształtu.

Niektóre rodzaje kluczy ręcznych przydają się wyłącznie w warsztatach, jednak klucze imbusowe powinny znaleźć się w każdym domu. Jak się okazuje, przydają się nie tylko do napraw mechanicznych lub skręcania mebli. Również dziecięce zestawy dla małych majsterkowiczów oraz metalowe puzzle 3D wymagają ich użycia.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi produkty marek takich jak Topex czy Top Tools. Wśród wielu propozycji jest także niejeden klucz imbusowy Neo. Wszystkie te akcesoria doceniane są zarówno przez osoby, które profesjonalnie zajmują się naprawami, jak i przez zapalonych hobbystów majsterkowiczów.

W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać nawet pojedynczy klucz ampulowy. Dostępne są modele w rozmiarach od 1,5 do 19 oraz od T10 do T55, jesteś więc w stanie samodzielnie stworzyć zestaw kluczy imbusowych. Do wyboru masz także gotowy komplet imbusów, w którego skład wchodzą klucze sześcio- i pięciokątne (dokładna zawartość zależy od zestawu i producenta).

Zobacz również dodatkowe akcesoria, które przydadzą ci się w warsztacie. Polecamy między innymi poręczne skrzynki narzędziowe oraz różnego rodzaju imadła, które znacznie ułatwią ci prace z drobniejszymi elementami.