Śrubokręty Torx - wkrętaki

Śrubokręty Torx przydają się w czasie różnego rodzaju prac naprawczych oraz przy skręcaniu różnorodnych przedmiotów (np. mebli). To, co je wyróżnia, to przede wszystkim charakterystyczny kształt końcówki – przypomina ona sześcioramienną gwiazdę. Z tego powodu często można spotkać się z potoczną nazwą produktu – śrubokręt gwiazdka. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, w asortymencie sklepu Fixero przygotowaliśmy szeroki wybór specjalistycznych wkrętaków typu Torx. Podczas majsterkowania w warsztacie niejednokrotnie korzystasz z różnego rodzaju kluczy i śrubokrętów. Wkrętaki Torx zapewnią Ci komfort pracy przy wkręcaniu i wykręcaniu śrub. Precyzyjny śrubokręt Torx możesz wykorzystać do wszelkich prac mechanicznych, które wymagają ponadprzeciętnej uważności.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący
30 16
na stronę
51 16

Śrubokręty Torx – szeroki wybór w Fixero

Wkrętaki Torx, które znajdziesz w ofercie, mają różne rozmiary końcówek. Na naszej stronie są dostępne modele w kilkunastu rozmiarach. Dodatkowo możesz wybierać pomiędzy różnymi długościami grotu. To pozwoli Ci dobrać śrubokręt gwiazdkowy Torx idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Modele z dłuższym grotem ułatwią manewrowanie w trudno dostępnych miejscach, z kolei te z krótszym pozwolą na szybsze odkręcenie mocno dokręconych śrub. Jeśli masz pytania dotyczące wyboru konkretnego modelu, zapraszamy do kontaktu. Nasi kompetentni sprzedawcy doradzą Ci, jaki sprzęt wybrać, aby najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Wkrętaki Torx – postaw na jakość

Nasz sklep z narzędziami oferuje nie tylko szeroki wybór wkrętaków typu Torx, ale też różne inne śrubokręty, w tym bardzo popularny i niezastąpiony w pracach warsztatowych śrubokręt płaski. W Fixero znajdziesz sprzęt od renomowanych i sprawdzonych producentów, więc możesz mieć pewność, że inwestujesz w narzędzia wysokiej klasy. Uważaj na tanie podróbki – mogą pęknąć przy pierwszym użyciu, zranić Cię i zniszczyć efekty Twojej pracy.

Śrubokręty Torx – niezawodne w każdych warunkach

Każdy prezentowany na stronie model ma ergonomiczny kształt, co ułatwia manewrowanie narzędziem. Dodatkowo powierzchnia rączki została wykonana w taki sposób, by dawać pewność chwytu, nawet wtedy, gdy ręce są wilgotne. W niektórych narzędziach końcówka grotu jest magnetyczna, co ułatwia pracę w trudnych warunkach, a także wkręcanie niewielkich śrub. Śrubokręty Torx mają groty wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej, co wpływa pozytywnie na wytrzymałość narzędzia.

Śrubokręt Torx i inne przydatne narzędzia

W Fixero proponujemy także inne typy narzędzi ręcznych, w tym wkrętaków i kluczy. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi klucze imbusowe oraz oczkowe. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów, które pozwalają na ochronę ciała w czasie wykonywanych prac. Zobacz m.in. gogle ochronne oraz maseczki przeciwpyłowe. Polecamy również nowoczesne elektronarzędzia, które jeszcze bardziej usprawnią Twoją pracę przy domu i w ogrodzie. Sprzęt, jaki znajdziesz w naszym sklepie internetowym, pozwoli Ci kompleksowo wyposażyć swój warsztat. Zapraszamy!