Wkrętaki TORX

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 16

Ustaw kierunek malejący
41 16
Strona
na stronę
92 16

Podczas pracy w warsztacie niejednokrotnie korzystasz z różnego rodzaju kluczy i wkrętaków. Wychodząc naprzeciw twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy szeroki wybór specjalistycznych wkrętaków typu torx. Przydają się one w czasie różnego rodzaju prac naprawczych oraz przy skręcaniu różnorodnych przedmiotów. To, co je wyróżnia, to przede wszystkim charakterystyczny kształt końcówki – przypomina ona sześcioramienną gwiazdę. Z tego powodu często można spotkać się z potoczną nazwą produktu – śrubokręt gwiazdka.

Śrubokręty torx, które znajdziesz w ofercie, mają różne rozmiary końcówek. Na naszej stronie są dostępne modele w 10 rozmiarach. Dodatkowo możesz wybierać pomiędzy różnymi długościami grotu. To pozwoli ci dobrać śrubokręt gwiazdkowy torx idealnie dopasowany do twoich potrzeb. Modele z dłuższym grotem ułatwią manewrowanie w trudno dostępnych miejscach, z kolei te z krótszym pozwolą na szybsze odkręcenie mocno dokręconych śrub.

Każdy prezentowany na stronie model ma ergonomiczny kształt, co ułatwia manewrowanie narzędziem. Dodatkowo powierzchnia rączki została wykonana w taki sposób, by dawać pewność chwytu, nawet wtedy, gdy ręce są wilgotne. W niektórych narzędziach końcówka grotu jest magnetyczna, co ułatwia pracę w trudnych warunkach, a także wkręcanie niewielkich śrub. Groty wykonane są z wysokiej jakości stali hartowanej, co wpływa pozytywnie na wytrzymałość narzędzia.

Proponujemy także inne typy narzędzi ręcznych, w tym wkrętaków i kluczy. W naszej ofercie znajdziesz między innymi klucze imbusowe oraz oczkowe. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów, które pozwalają na ochronę ciała w czasie wykonywanych prac. Zobacz m.in. gogle ochronne oraz maseczki przeciwpyłowe.