Wkrętaki SL

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
86 2
na stronę
94 2

Są narzędzia, których nie może zabraknąć w zasadzie w żadnym domu. Do takich właśnie zalicza się wkrętaki płaskie, nazywane też śrubokrętami płaskimi. Tego rodzaju produkt przynajmniej w jednym lub dwóch rozmiarach powinien znaleźć się w każdej domowej skrzynce z narzędziami. Dlatego też w naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór tego rodzaju wkrętaków.

Wśród wielu propozycji znajdziesz produkty cenionych przez fachowców i hobbystów marek, takich jak np. Top Tools, Topex czy Neo. Wszystkie mają ergonomiczny kształt i rączkę, która ułatwia swobodne manewrowanie narzędziem. Wybrane modele mają również powłokę antypoślizgową. Dzięki niej możliwa jest praca także w przypadku, gdy masz lekko wilgotne lub spocone dłonie. Materiał, z jakiego wykonane są narzędzia, jest odporny na przeciążenia oraz działanie czynników zewnętrznych. Jeżeli zależy ci na naprawdę wysokim komforcie pracy, wybierz modele z magnetyczną końcówką. Ułatwiają one w znacznym stopniu wkręcanie śrub.

Wybierając śrubokręt płaski, zwróć uwagę na kilka podstawowych kwestii. Przede wszystkim liczy się rozmiar końcówki. Wśród naszych propozycji znajdziesz wkrętaki w rozmiarach od 3 do 10. Nie bez znaczenia jest także długość grota śrubokrętu. Dłuższe idealnie sprawdzą się przy dokręcaniu lub odkręcaniu śrub w trudno dostępnych miejscach. Krótsze natomiast pozwalają na swobodną pracę w zasadzie wszędzie. Zajmują też mniej miejsca. W naszej ofercie znajdują się wkrętaki o długości grota od 75 do 300 mm.

Jeżeli kompletujesz zestaw narzędzi do swojego warsztatu, zwróć uwagę także na wkrętaki krzyżowe, młotki, zestawy kluczy oczkowych czy imbusowych. W naszej ofercie znajdziesz także szeroki wybór elektronarzędzi, które znacznie przyspieszą wykonywanie prac remontowych i naprawczych w domu.