Śrubokręty krzyżakowe - wkrętaki PZ

Śrubokręt krzyżakowy to jedno z najczęściej wykorzystywanych narzędzi, które możesz znaleźć także pod nazwą „wkrętak krzyżakowy”. Spotkasz je również pod nazwą wkrętak Pozidriv lub PZ. Akcesorium to ma charakterystyczne końcówki grotów, które posiadają między krawędziami skośne zgrubienia w kształcie V. Pasują one do wkrętów, które mają ukośne cienkie nacięcia w kształcie X. Warto mieć je w swojej skrzynce z narzędziami, bo przydają się w czasie pracy ze śrubami o krzyżowym nacięciu na łbie. Różnego rodzaju wkrętaki znajdują zastosowanie nie tylko w profesjonalnych czy hobbystycznych warsztatach. Przydadzą się w większości drobnych prac naprawczych przy domu i w ogrodzie. W Fixero mamy szeroki wybór tego typu akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
67 15
na stronę
14 15

Śrubokręt krzyżakowy – wybierz sprzęt renomowanych producentów

Wśród wielu naszych propozycji znajdziesz między innymi modele oferowane przez takie marki, jak NEO TOOLS, TOPEX czy TOP TOOLS. Są to wkrętaki krzyżakowe doceniane zarówno przez specjalistów, jak i hobbystów. Firmy te oferują narzędzia ręczne, które wykonane są z wytrzymałych materiałów. Pozwala to na odkręcanie mocno dokręconych śrub, a także pracę w różnych warunkach. Końcówki wybranych modeli są namagnesowane, co znacznie ułatwia pracę z niewielkimi śrubkami lub w trudno dostępnych miejscach. Jeżeli nie wiesz, czy w przyszłości będzie Ci potrzebny namagnesowany śrubokręt krzyżakowy, możesz dodatkowo wybrać specjalne narzędzie – magnetyzer. Dzięki niemu w dowolnej chwili namagnesujesz lub rozmagnesujesz posiadany przez siebie wkrętak.

Jak wybrać porządny wkrętak krzyżakowy

Dla naszych klientów przygotowaliśmy śrubokręty krzyżakowe o różnych rozmiarach grotu i końcówki. Dzięki temu bez problemu dobierzesz taki produkt, który najlepiej będzie pasował do wykonywanej przez Ciebie pracy. Zwróć również uwagę na uchwyty prezentowanych śrubokrętów. Są one wykonane z tworzywa sztucznego. W wybranych modelach ma ono odpowiednią fakturę, która daje pewniejszy chwyt. W innych znajduje się dodatkowo pokrycie antypoślizgowe z gumy. Masz wtedy gwarancję, że przyrząd nie wyślizgnie Ci się nawet z wilgotnej od potu dłoni. Wszystkie wkrętaki krzyżakowe mają ergonomiczny kształt rączki, co znacznie ułatwia manewrowanie narzędziem w czasie pracy.

Śrubokręty krzyżakowe i inne przydatne narzędzia

Jako wyspecjalizowany sklep z narzędziami możemy Ci zaoferować różnorodne śrubokręty, w tym wkrętak PH i szeroki wybór uniwersalnych śrubokrętów płaskich. Zobacz też naszą ofertę innych narzędzi ręcznych, która obejmuje m.in. młotki, klucze, a także kompletne zestawy narzędziowe. W Fixero znajdziesz także nowoczesne elektronarzędzia, które jeszcze bardziej usprawnią Twoją pracę wokół posesji. Przydadzą się zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego asortymentu, skontaktuj się z nami. Nasi kompetentni sprzedawcy doradzą Ci, które narzędzia wybrać, aby najlepiej spełniły wszystkie Twoje wymagania. Z nami w pełni skompletujesz wyposażenie swojego warsztatu. Zapraszamy!