Wkrętaki PZ

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
2 2
na stronę
42 2

Różnego rodzaju wkrętaki znajdują zastosowanie nie tylko w profesjonalnych czy hobbystycznych warsztatach. Warto mieć je również w domu. Jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi tego typu jest śrubokręt krzyżakowy, który możesz znaleźć także pod nazwą „wkrętak krzyżakowy”. Przydaje się on w czasie pracy ze śrubami o krzyżowym nacięciu na łbie.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy śrubokręty krzyżakowe o różnych rozmiarach grotu i końcówki. Dzięki temu bez problemu dobierzesz taki produkt, który najlepiej będzie pasował do wykonywanej przez ciebie pracy. Wśród wielu propozycji znajdziesz między innymi modele oferowane przez takie marki, jak Top Tools, Neo czy Topex. Są to produkty doceniane zarówno przez specjalistów, jak i hobbystów. Firmy te oferują narzędzia ręczne, które wykonane są z wytrzymałych materiałów. Pozwala to na odkręcanie mocno dokręconych śrub, a także pracę w różnych warunkach. Końcówki wybranych modeli są namagnesowane, co znacznie ułatwia pracę z niewielkimi śrubkami lub w trudno dostępnych miejscach. Jeżeli nie wiesz, czy będzie ci w przyszłości potrzebny namagnesowany śrubokręt, możesz dodatkowo wybrać specjalne narzędzie – magnetyzer. Dzięki niemu w dowolnej chwili namagnesujesz lub rozmagnesujesz posiadany przez siebie wkrętak.

Zwróć również uwagę na uchwyty prezentowanych śrubokrętów. Są one wykonane z tworzywa sztucznego. W wybranych modelach ma ono odpowiednią fakturę, która daje pewniejszy chwyt. W innych znajduje się dodatkowo pokrycie antypoślizgowe z gumy. Wszystkie wkrętaki mają ergonomiczny kształt rączki, co znacznie ułatwia manewrowanie narzędziem w czasie pracy.

Zobacz też naszą ofertę innych narzędzi ręcznych, która obejmuje m.in. wkrętaki płaskie, młotki, klucze, a także kompletne zestawy narzędziowe.