Wyposażenie warsztatu

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 1741

Ustaw kierunek malejący
64 1741
Strona
na stronę
88 1741

Niezależnie od tego czy mowa o profesjonalnym warsztacie samochodowym do codziennej pracy czy miejscu do majsterkowania - warto posiadać urządzenia i akcesoria, które znacznie ułatwiają zaplanowane zadania. Podstawą są oczywiście narzędzia - najlepiej certyfikowanych marek, takich jak NEO TOOLS czy GRAPHITE. W przypadku pracy w warsztacie warto jednak zadbać również o odpowiednie meble do przechowywania, wyposażenie pomocnicze, a nawet punktowe oświetlenie.

Tutaj kompleksowo wyposażysz warsztat

Zanim zaczniesz wypełniać swoje pomieszczenie profesjonalnym sprzętem, zadbaj o odpowiednią organizację przestrzeni. To, w jaki sposób zaplanujesz rozmieszczenie konkretnych stref, przyczyni się później do sprawniejszego wykonywania zadań. Odkładanie narzędzi na swoje miejsce sprawi także, że ich doskonały stan zostanie zachowany na dłużej.

Do porządkowania warsztatu samochodowego przydadzą się:

Profesjonalne wyposażenie warsztatu samochodowego

Wyposażenie warsztatów profesjonalistów będzie wymagało dodatkowych urządzeń, takich jak np. podnośniki, wyważarki (do kół samochodów osobowych, a nawet dostawczych czy ciężarowych), stacji do obsługi klimatyzacji. Niezbędny może okazać się również podnośnik samochodowy ułatwiający zmianę opon czy produkty stosowane do transportu, jak np. żuraw lub wspornik do skrzyni biegów.

Narzędzia warsztatowe - jakie warto wybrać

Wyposażenie warsztatu to jednak przede wszystkim niezbędne narzędzia. Oferowane przez sklep Fixero spełniają wszystkie wymagania odnośnie wysokiej jakości i użyteczności. Popularne skrzynki narzędziowe zawierają wiele produktów, których posiadanie przyniesie korzyści dla majsterkowicza i profesjonalisty.

Warsztat samochodowy powinien być wyposażony m.in. we wkrętaki, szczypce, klucze czy nasadki. Warto pomyśleć także jak odpowiednio konserwować sprzęt czy urządzenia warsztatowe za pomocą smarów, odrdzewiaczy czy olejów.

W swoim warsztacie zadbaj także o produkty, które wpływają bezpośrednio na bezpieczeństwo, jak odpowiednia odzież, obuwie, maski czy gogle. Wyposażenie warsztatów powinno obejmować również gaśnice, detektory niebezpiecznych substancji i właściwe oznakowanie na wysokości oczu.

Sklep Fixero posiada w asortymencie nie tylko duży wybór produktów bhp, narzędzi czy elektronarzędzi. Ma również uniwersalne i specjalistyczne sprzęty, które sprawią, że wyposażenie warsztatów stanie się pełne oraz kompletne.