Gogle spawalnicze

Zobacz jako Siatka Lista

1 element

Ustaw kierunek malejący
50 1
na stronę
29 1

Spawanie wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Pozwala na wykonywanie wielu rodzajów prac naprawczych, a także tworzenie różnego typu instalacji. Po tę technikę łączenia sięgają często również hobbyści pracujący z metalem. Obok umiejętności w obsłudze urządzeń spawalniczych bardzo ważne jest to, aby zadbać o odpowiednią osłonę ciała.

W przypadku spawania najważniejsza jest ochrona wzroku. Tutaj przydatne będą gogle spawalnicze, które znajdziesz w naszej ofercie. Są to przedmioty tworzone między innymi przez markę Topex. Jest ona ceniona zarówno przez hobbystów, jak i profesjonalistów, którym zależy na korzystaniu ze sprzętu dobrej jakości.

Okulary spawalnicze z naszej oferty wykonane są tak, aby chronić oczy przed różnego rodzaju odpryskami mogącymi powstać w czasie spawania. Dzięki przyciemnianym szybkom zmniejszają ryzyko tego, że oczy uwrażliwiają się na światło. Jest to bardzo ważne, gdyż w czasie spawania może dochodzić do bardzo jasnych rozbłysków, które mogą poważnie uszkodzić wzrok.

Dostępne w naszej ofercie okulary do spawania mają ergonomiczny i wygodny kształt. Łatwo je można nałożyć, a dzięki regulacji paska szybko dopasować do kształtu i rozmiaru głowy. Wszystkie proponowane w tej kategorii produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa określone europejskimi normami. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz produkt zapewniający ci bezpieczeństwo w czasie pracy.

Jeżeli interesują cię także inne produkty pozwalające na ochronę ciała, zajrzyj do kategorii BHP. Znajdziesz tam między innymi różnego rodzaju rękawice ochronne, a także maseczki. Te ostatnie przydadzą się szczególnie przy pracach, gdzie występuje intensywne pylenie, np. przy szlifowaniu ścian lub heblowaniu drewna.