Wiertarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący
58 19
na stronę
12 19

Wiertarki to elektronarzędzia, które przydadzą się praktycznie w każdym warsztacie, zarówno tym profesjonalnym, jak i domowym. W przypadku użytku domowego najlepiej sprawdzą się wiertarki udarowe lub klasyczne. Wszystko zależy do tego, z jakim materiałem najczęściej pracujesz – z miękkim, takim jak np. drewno, czy twardym, np. z betonem. Do domowego warsztatu zazwyczaj wybierane są wiertarki udarowe, natomiast w zakładach stolarskich sprawdzają się równie dobrze te bez udaru.

W przypadku precyzyjnych prac warsztatowych i hobbystycznych przydatne mogą okazać się również wiertarki kolumnowe. Ich charakterystyczna konstrukcja pozwala na mocowanie na stołach warsztatowych, co umożliwia sprawniejsze operowanie materiałem obrabianym w czasie pracy z tym urządzeniem. Taka wiertarka stołowa ma zazwyczaj kompaktowe wymiary, więc nie zajmie wiele miejsca w warsztacie.

W pracach remontowo-budowlanych przydatne mogą okazać się również specjalne mieszarki, które w znaczny sposób ułatwią przygotowanie mas szpachlowych i tynków, a także rozmieszanie farb. Jeżeli zależy ci na sprzęcie o kompaktowych wymiarach i wielu funkcjonalnościach, zdecyduj się na wiertarko-mieszarkę. Łączy ona w sobie zalety zarówno mieszarki, jak i wiertarki, a jednocześnie zajmuje o wiele mniej miejsca niż dwa osobne urządzenia. To zatem idealna propozycja dla osób prowadzących niewielkie warsztaty usługowe lub domowych majsterkowiczów.

Wśród wielu naszych propozycji znajdziesz również produkty i akcesoria, które w znacznej mierze ułatwią korzystanie z dostępnych w ofercie wiertarek. Sprawdź kategorie takie jak Wiertła i otwornice, a także Uchwyty wiertarskie. Jeżeli nie wiesz, jakie wiertło wybrać do danego modelu wiertarki lub materiału, z jakim będziesz pracować, skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy dokonać właściwego wyboru.

Popularne kategorie

Wiertarki - Wiertarki udarowe - Wiertarki bezudarowe - Wiertarki kolumnowe - Mieszarki - Wiertarki udarowe GRAPHITE - Wiertarki udarowe VERTO