Wiertarki udarowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący
13 14
na stronę
75 14

Wiertarki udarowe to uniwersalne rozwiązanie dla osób, które często pracują z różnego rodzaju materiałami. Sprawdzą się przy pracy z drewnem, doskonale poradzą sobie też z twardszymi materiałami, takimi jak np. beton, cegła, kamień czy metal. Wiertarka udarowa jest zatem niezbędna, gdy potrzebujesz wywiercić otwór w ścianie, aby np. zawiesić półki lub doniczki na kwiaty. Przydaje się także przy różnego rodzaju pracach remontowych i budowlanych.

W naszej ofercie znajdziesz modele produkowane przez takie marki jak Verto czy Graphite. Wiertarka udarowa sygnowana tymi markami jest zgodna z europejskimi normami bezpieczeństwa, o czym świadczy oznaczenie CE. Ergonomiczny kształt uchwytów oraz gumowane rękojeści znacznie ułatwiają utrzymanie urządzenia, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy. Poszczególne modele pracują w zakresie od 0 do nawet 3200 obrotów na minutę. Większość wiertarek tego typu sprzedaje się w gotowych zestawach z walizką na elektronarzędzie oraz dołączone do niego akcesoria. Zawartość kompletu różni się w zależności od producenta oraz wybranego przez ciebie modelu. Swój zestaw możesz powiększyć również o inne akcesoria, które znajdziesz w naszym sklepie, np. wiertła o różnych parametrach. Zajrzyj do kategorii Akcesoria do wiertarek. Do uzupełnienia zestawu elektronarzędzi warto wybrać mniejszą wiertarko-wkrętarkę lub wiertarkę kolumnową, która ułatwi ci wykonywanie precyzyjnych nawierceń w mniejszych elementach.

Nie zapomnij również o akcesoriach, które będą chronić cię w czasie pracy z wiertarką. Szczególnie polecamy okulary ochronne – będą chronić twoje oczy przed drobinkami, które mogą odpryskiwać w czasie nawiercania np. metalowych elementów.

Popularne kategorie

Wiertarki - Wiertarki udarowe - Wiertarki bezudarowe - Wiertarki kolumnowe - Mieszarki - Wiertarki udarowe GRAPHITE - Wiertarki udarowe VERTO