Wiertarki kolumnowe

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Wiertarki kolumnowe, nazywane również stołowymi, to propozycja zarówno do warsztatów profesjonalnych, jak i hobbystycznych. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie konieczne jest zachowanie dużej precyzji, a do manewrowania materiałem potrzebne są obie ręce. Wiertarka kolumnowa stołowa może być wykorzystywana do wiercenia otworów w najróżniejszych materiałach. W zależności od tego, jaki rodzaj wiertła wybierzesz, możesz pracować w drewnie, metalu, a także stali i żeliwie. Bez problemu też wywiercisz otwory w tworzywie sztucznym.

W zależności od modelu wiertarka kolumnowa może mieć kompaktowe lub nieco większe wymiary. Dzięki temu idealnie dopasujesz ją do swoich potrzeb, a także wielkości pomieszczenia, w którym mieści się twój warsztat. W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanych marek, takich jak Verto. Zostały oznaczone certyfikatem CE, co oznacza, że są produkowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa. W wiertarce stołowej można regulować zakres obrotów oraz prędkość wiercenia. Dzięki swojej konstrukcji narzędzie pozwala pracować swobodnie obiema rękami przy obróbce danego przedmiotu.

Oprócz wiertarek kolumnowych w naszej ofercie znajdziesz także inne modele, takie jak np. młotowiertarki czy wiertarko-wkrętarki. Warto również zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria do wiertarek. Sprawdź m.in. szeroką ofertę wierteł o różnej wielkości, przeznaczonych do pracy z wieloma materiałami. Skontaktuj się z nami, a nasz pracownik pomoże ci wybrać odpowiednie urządzenie oraz dobrać do niego akcesoria. Dzięki temu twoja praca będzie sprawna, komfortowa i w pełni bezpieczna. Zachęcamy też do obejrzenia akcesoriów chroniących oczy, twarz i ręce w czasie pracy z elektronarzędziami.

Popularne kategorie

Wiertarki - Wiertarki udarowe - Wiertarki bezudarowe - Wiertarki kolumnowe - Mieszarki - Wiertarki udarowe GRAPHITE - Wiertarki udarowe VERTO