Odkurzacze warsztatowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
64 9
na stronę
71 9

W czasie prac remontowych, naprawczych czy majsterkowania może powstać w pomieszczeniu duży bałagan: unoszące się pyły, większe drobiny, a nawet gruz czy resztki starych tapet. Ich posprzątanie zajmuje wiele czasu, a efekty nie zawsze są zadowalające. Wiele osób do sprzątania po remoncie używa zwykłych odkurzaczy. Jest to duży błąd, gdyż nie są one przystosowane do takiej pracy. O wiele lepszym rozwiązaniem są specjalistyczne urządzenia, takie jak odkurzacze warsztatowe. Możesz je znaleźć także pod nazwą „odkurzacz warsztatowy” lub „odkurzacz przemysłowy”.

Czym różni się odkurzacz przemysłowy od zwykłego? Przede wszystkim wydajnością i pojemnością. Przy jego pomocy możesz też sprzątać większe kawałki gruzu czy pył osiadły na podłodze, co nie jest możliwe w przypadku zwykłych odkurzaczy przeznaczonych do użytku domowego. Duża moc ssania i szerokość końcówki oraz węża jeszcze bardziej ułatwiają sprzątanie pomieszczeń warsztatowych i remontowanych. Tego typu odkurzaczy możesz z powodzeniem używać także na zewnątrz, np. na placach budowy. Dodatkowo do wyboru masz możliwość zakupu odkurzacza bezworkowego lub workowego do warsztatu.

W naszej ofercie znajdziesz odkurzacze marki Graphite, która specjalizuje się w produktach do wyposażenia warsztatu. Oprócz odkurzaczy przemysłowych oraz akcesoriów do nich oferuje także wysokiej klasy elektronarzędzia dla hobbystów i profesjonalistów. Są one produkowane zgodnie z europejskimi standardami, co potwierdza między innymi posiadany przez nie certyfikat CE. Proponujemy ci też szereg akcesoriów dodatkowych, które sprawdzą się w czasie użytkowania odkurzaczy. Są to między innymi filtry i worki. Zobacz pełną ofertę tych produktów. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi kategoriami, w których znajdziesz między innymi narzędzia ręczne do domu i ogrodu.