Klucze trzpieniowe nasadowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
70 6
na stronę
76 6

Różnego rodzaju klucze przydają się praktycznie w każdym warsztacie. Jeżeli chcesz skompletować wyposażenie do swojego miejsca pracy lub warsztatu hobbystycznego, zwróć uwagę na klucze trzpieniowe. Dzięki nim z łatwością odkręcisz śruby z gwintem sześciokątnym. Wybierając wyposażenie swojego warsztatu, zwróć szczególną uwagę na klucz trzpieniowy z przelotowym uchwytem typu T. Taka konstrukcja pozwala na odkręcenie nawet mocno dokręconych śrub oraz takich, które położone są w trudno dostępnych miejscach. Klucze trzpieniowe nasadowe przydają się m.in. w warsztatach mechanicznych i naprawczych.

Dostępne w sklepie klucze trzpieniowe zostały wykonane z wytrzymałych materiałów. Dzięki temu możesz pracować nimi bez obawy o to, że większy nacisk uszkodzi narzędzie. Wśród naszych propozycji znajdziesz produkty marek Neo i Topex. Są one znane i cenione zarówno przez profesjonalistów, jak i hobbystów. Poza narzędziami ręcznymi oferują także stroje robocze oraz produkty do ochrony ciała. Jeżeli interesują cię tego typu akcesoria, zajrzyj do kategorii BHP.

W naszym sklepie klucze trzpieniowe dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać taki, który będzie doskonale dopasowany do twoich potrzeb. Warto wybrać kilka narzędzi z oferty i stworzyć podręczny zestaw kluczy. Zobacz także inne rodzaje kluczy, w tym imbusowe, nasadowe oraz oczkowe. Jeżeli zastanawiasz się, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym konsultantem. Pomoże ci on w podjęciu decyzji i doradzi, jakie produkty z naszej oferty będą odpowiednie dla ciebie.