Klucze dynamometryczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 20

Ustaw kierunek malejący
44 20
Strona
na stronę
57 20

Praktycznie żaden warsztat, czy to profesjonalny, czy hobbystyczny, nie może obejść się bez dobrej jakości kluczy. Jednym z elementów, które powinny znaleźć się w twojej podręcznej walizce, są klucze dynamometryczne. Dlaczego warto włączyć je do swojego niezbędnika? Klucz dynamometryczny dzięki swojemu kształtowi idealnie sprawdza się w sytuacji, gdy musisz dokręcić śrubę z określoną siłą. Jego konstrukcja ułatwia pracę nawet w trudnych warunkach, a możliwość użycia precyzyjnego nacisku minimalizuje ryzyko tego, że zostanie uszkodzony lub zerwany gwint śruby.

Tego rodzaju klucze polecamy szczególnie osobom pracującym w warsztatach samochodowych. Dzięki nim sprawnie odkręcisz lub przykręcisz koła, a także naprawisz inne elementy samochodu. Mniejsze ryzyko zerwania śruby to również większe bezpieczeństwo w czasie naprawy i późniejszego użytkowania danego pojazdu. Klucz dynamometryczny jest niezastąpionym narzędziem do samochodu prywatnego. Idealnie sprawdzi się, gdy w czasie podróży autem będziesz musiał zmienić koło.

Wśród wielu naszych propozycji można znaleźć między innymi produkty znanej marki Neo. Klucz dynamometryczny z jej logo to wręcz must have w warsztatowym podręcznym niezbędniku. Jeżeli wolisz klucz dynamometryczny z oferty Top Tools, również znajdziesz go w naszej ofercie. Szczególnie ciekawą propozycją jest klucz dynamometryczny płaski, który ma nieco inne zastosowanie niż tradycyjne modele.

Wszystkie proponowane przez nas narzędzia są wykonane z wytrzymałych materiałów i mają ergonomiczny kształt. Dodatkowo w wybranych modelach rękojeść pokryta została materiałem antypoślizgowym, co zapewnia pewniejszy chwyt w czasie pracy.

Przygotowaliśmy klucze o różnych rozmiarach końcówki i długościach rączki. Jeśli zastanawiasz się, który najlepiej sprawdzi się w twoim warsztacie – skontaktuj się z naszym ekspertem. Pomoże ci w dokonaniu wyboru.