Klucze dynamometryczne zestawy

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

Ustaw kierunek malejący
32 20
na stronę
36 20

Praktycznie żaden warsztat, czy to profesjonalny, czy hobbystyczny, nie może obejść się bez dobrej jakości kluczy. Jednym z elementów, które powinny znaleźć się w twojej podręcznej walizce, są klucze dynamometryczne. Dlaczego warto włączyć je do swojego niezbędnika? Klucz dynamometryczny dzięki swojemu kształtowi idealnie sprawdza się w sytuacji, gdy musisz dokręcić śrubę z określoną siłą. Jego konstrukcja ułatwia pracę nawet w trudnych warunkach, a możliwość użycia precyzyjnego nacisku minimalizuje ryzyko tego, że zostanie uszkodzony lub zerwany gwint śruby.

Tego rodzaju klucze polecamy szczególnie osobom pracującym w warsztatach samochodowych. Dzięki nim sprawnie odkręcisz lub przykręcisz koła, a także naprawisz inne elementy samochodu. Mniejsze ryzyko zerwania śruby to również większe bezpieczeństwo w czasie naprawy i późniejszego użytkowania danego pojazdu. Klucz dynamometryczny jest niezastąpionym narzędziem do samochodu prywatnego. Idealnie sprawdzi się, gdy w czasie podróży autem będziesz musiał zmienić koło.

Wśród wielu naszych propozycji można znaleźć między innymi produkty znanej marki Neo. Klucz dynamometryczny z jej logo to wręcz must have w warsztatowym podręcznym niezbędniku. Jeżeli wolisz klucz dynamometryczny z oferty Top Tools, również znajdziesz go w naszej ofercie. Szczególnie ciekawą propozycją jest klucz dynamometryczny płaski, który ma nieco inne zastosowanie niż tradycyjne modele.

Wszystkie proponowane przez nas narzędzia są wykonane z wytrzymałych materiałów i mają ergonomiczny kształt. Dodatkowo w wybranych modelach rękojeść pokryta została materiałem antypoślizgowym, co zapewnia pewniejszy chwyt w czasie pracy.

Przygotowaliśmy klucze o różnych rozmiarach końcówki i długościach rączki. Jeśli zastanawiasz się, który najlepiej sprawdzi się w twoim warsztacie – skontaktuj się z naszym ekspertem. Pomoże ci w dokonaniu wyboru.