Klucze płaskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 36

Ustaw kierunek malejący
98 36
na stronę
81 36

Klucze płaskie to jedne z najpopularniejszych narzędzi. Znaleźć je można praktycznie w każdym warsztacie czy domu. Znacznie ułatwiają odkręcenia śrub i nakrętek. Polecane są szczególnie w przypadku, gdy do wykręcanego elementu jest dobry dostęp. Pozwala to na łatwe manewrowanie narzędziem. Konstrukcja klucza w połączeniu z wytrzymałym materiałem umożliwia sprawne odkręcenie nawet mocno dokręconych śrub.

W naszej ofercie znajdziesz klucze jednostronne i dwustronne takich marek jak Topex, Neo czy Top Tools, które doceniane są zarówno przez specjalistów, jak i amatorów majsterkowania. Dzięki dużemu wyborowi rozmiarów wybierzesz taki klucz, który idealnie sprawdzi się w twoim warsztacie.

Osobom majsterkującym okazjonalnie polecamy pojedyncze klucze. Dla profesjonalistów i zapalonych majsterkowiczów przygotowaliśmy dodatkowe produkty, jakimi są gotowe zestawy. Komplet kluczy płaskich to także ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która uwielbia różnego rodzaju prace w warsztatach. W zależności od potrzeb możesz wybrać zestaw kluczy płaskich składający się z 6 albo 12 elementów. W zależności od produktu klucze są oferowane w opakowaniach tekturowych lub plastikowych. Dołączono do nich też specjalne etui do przechowywania (wybrane zestawy).

Jeżeli praca w warsztacie to twoja pasja i właśnie kompletujesz swój niezbędnik, sprawdź także inne kategorie. W naszej ofercie znajdziesz również inne narzędzia ręczne, takie jak np. wkrętaki, młotki, szpachle, a także szereg elektronarzędzi – wiertarki, wkrętarki i wiele innych. Twojej uwadze polecamy też odzież ochronną, w tym rękawice i okulary. Dzięki nim praca w warsztacie będzie o wiele bezpieczniejsza.