Zestawy bitów i końcówek do wkrętarek

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 210

Ustaw kierunek malejący
50 210
Strona
na stronę
17 210

Jeżeli należysz do osób lubiących majsterkować, wiesz, jak ważne jest to, by pod ręką mieć wszystkie potrzebne narzędzia i akcesoria do nich. Chcemy ułatwić ci pracę, dlatego w naszym sklepie znajdziesz nie tylko elektronarzędzia, lecz także szeroki wybór akcesoriów do nich. W tej kategorii prezentujemy końcówki wkrętakowe, które wykorzystasz w czasie pracy z wkrętarkami, zakrętarkami oraz wiertarko-wkrętarkami.

Znajdziesz tu przede wszystkim szeroki wybór bitów. Są wśród nich bity udarowe, które doskonale sprawdzą się przy ciężkich, wymagających wysokich momentów obrotowych pracach. Zwróć uwagę na to, że mają one różne końcówki. W zależności od firmy i modelu mogą być dodatkowo oznaczone kolorem, co ułatwia odnalezienie odpowiedniego bitu do wkrętarki, gdy wszystkie trzymasz w jednym pojemniku.

Wybrane modele sprzedawane są w zestawach. Możesz wybrać takie, które składają się z końcówek o takim samym kształcie, ale w różnych rozmiarach. Polecamy także zestawy zawierające różne bity.

W ofercie dostępne są również nasadki udarowe oraz adaptery. Wybrane modele mogą mieć też końcówki magnetyczne, co pozwala na pracę w trudnodostępnych miejscach (wkręty nie spadają z niej podczas pierwszej fazy wkręcania).

Prezentowane na stronie bity zostały wyprodukowane przez takie firmy jak Graphite czy Verto, które specjalizują się również w tworzeniu elektronarzędzi. To daje ci pewność, że wybrane przez ciebie produkty będą kompatybilne z posiadanymi przez ciebie narzędziami. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą takich marek jak Neo, Top Tools czy Topex, które doceniają zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści.