Szczypce

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 115

Ustaw kierunek malejący
32 115
Strona
na stronę
70 115

Niezależnie czy przedmiotem Twojego poszukiwania są kombinerki, szczypce nastawne, szczypce czołowe, czy innego rodzaju szczypce - znajdziesz je w jednym miejscu, w sklepie Fixero. To jeden z najpopularniejszych rodzajów narzędzi, którego nie może zabraknąć na wyposażeniu każdego profesjonalnego lub przydomowego warsztatu. Przydaje się w trakcie remontu lub do codziennego majsterkowania.

Szczypce uniwersalne

Znane również jako kombinerki, to jedne z popularniejszych narzędzi w skrzynce każdego majsterkowicza, ale i w warsztacie amatora. Służą do wygodnego wyginania oraz przytrzymywania elementów, ściągania izolacji z przewodów elektrycznych lub przecinania rurek oraz drutów o dowolnej długości.

W konstrukcji przypominają klasyczne nożyczki, jednak ich zastosowanie jest znacznie szersze, a budowa dużo bardziej wytrzymała. W sklepie Fixero oferowanych jest kilkanaście rodzajów szczypiec, które sprawdzą się podczas wielu różnych sytuacji.

Szczypce zaciskowe

Tego rodzaju szczypce, tzw. zaciskarki, charakteryzują się przeznaczeniem do celów profesjonalnych. Dostępne są modele dedykowane profilom metalowym oraz szczypce przeznaczone do pracy z delikatnymi przewodami. Wyróżniają się one użytecznością podczas montażu instalacji elektrycznej lub telefonicznej, prac blacharskich oraz dekarskich.

Szczypce nastawne

To specjalne szczypce nastawne potrzebne do użycia w instalacjach hydraulicznych. Ich konstrukcja sprawia, że mogą nie tylko odkręcać lub dokręcać rozmaite śruby, ale za sprawą regulowanego rozstawu, pozwalają na pracę z rurami o różnych średnicach - bez potrzeby częstej zmiany narzędzia.

Szczypce nastawne posiadają zazwyczaj praktyczną, ząbkowaną powierzchnię szczęk, dzięki czemu gwarantują pewny oraz wygodny chwyt.

Szczypce czołowe

Jeżeli poszukujesz szczypiec do cięcia czołowego twardych lub miękkich kabli i przewodów - to szczypce czołowe doskonale sprawdzą się w tej roli. Szczypce wygięte są w odpowiedni sposób, aby uzyskać konstrukcję kleszczową. Dzięki takiej główce, majsterkowicz nie potrzebuje wiele energii do cięcia. Może skupić się więc na szybkim i precyzyjnym wykonaniu zadania.