Szczypce do pierścieni

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 30

Ustaw kierunek malejący
27 30
Strona
na stronę
45 30

Pierścienie Segera, które możesz spotkać także pod nazwą pierścienie osadcze sprężynujące, to niewielkie elementy stosowane przede wszystkim w maszynach. Ich zadaniem jest zabezpieczenie. Ich zadaniem jest zabezpieczenie elementów, takich jak np. koła zębate, łożyska lub tuleje, przed przesuwaniem się. Do ich montażu i demontażu powinny być używane specjalistyczne narzędzia, czyli szczypce Segera. Dzięki swojemu kształtowi szczypce te umożliwiają precyzyjne osadzenie danego elementu w odpowiednim miejscu maszyny. Zmniejsza się również ryzyko tego, że zostanie on przypadkowo uszkodzony.

Szczypce do pierścieni Segera mogą mieć różny kształt i wielkość. Ogólnie dzieli się je na proste i wygięte. W naszej ofercie znajdziesz oba rodzaje takich szczypiec, z dodatkowym podziałem na zewnętrzne i wewnętrzne. Możesz też wybierać pomiędzy produktami o różnej długości – od 135 do 315 mm.

W naszej ofercie dostępne są szczypce do pierścieni renomowanych marek, takich jak m.in. Neo, Topex czy Top Tools, specjalizujących się w narzędziach ręcznych. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych. Uchwyty mają ergonomiczny kształt i pozwalają na komfortową pracę z narzędziem. Zostały wykonane z tworzywa sztucznego, którego faktura pozwala na pewny chwyt, nawet w sytuacji, gdy masz wilgotne dłonie.

Oprócz szerokiego wyboru szczypiec w naszej ofercie znajdziesz także szereg innych narzędzi ręcznych, które przydadzą się zarówno w domowym, jak i specjalistycznym warsztacie. Wśród nich są między innymi różnego rodzaju wkrętaki, młotki, nożyce oraz strugi. Zobacz też dostępne elektronarzędzia, które ułatwią ci wykonywanie wielu prac – np. wkrętarki, wiertarki z zestawami bitów i wierteł oraz szlifierki.