Sprzęt survivalowy

W kategorii sprzęt survivalowy znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz na swoje przygody w dziczy. Od solidnych i niezawodnych noży, przez sprawdzone modele latarek, aż po niezbędne multitoole. Wysokiej jakości sprzęt i akcesoria czekają w naszym sklepie Fixero. Dzięki nim Twoje wyprawy nabiorą innego wymiaru, a użyteczność gadżetów pozwoli przetrwać nawet w najbardziej wymagających warunkach. 

Opracowane technologicznie akcesoria podróżnicze pozwalają także na wszechstronne ich używanie. Jeśli wybierasz się na wyprawę do lasu i masz w planach nocować w namiocie, z pewnością przyda Ci się narzędzie posiadające w sobie kilka rodzajów noży, otwieraczy czy oświetlenie. Poznaj całą naszą ofertę i wybierz te produkty, które najbardziej będą Ci potrzebne. 

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 106

Ustaw kierunek malejący
93 106
Strona
na stronę
57 106

Wszystko to, czego potrzebujesz, w jednym miejscu

Nasza szeroka gama produktów obejmuje wszystko, czego potrzebujesz, aby wyposażyć się na nadchodzącą wyprawę. Kuchnia turystyczna zapewni Ci posiłki jak w domu, nawet w najtrudniejszych warunkach. Wygodny i praktyczny multitool stworzony jest z myślą o różnorodnych zastosowaniach, umożliwiając Ci zaoszczędzenie miejsca w plecaku. Przygotowane przez nas oświetlenie kempingowe pomoże Ci przetrwać i cieszyć się przyrodą bez konieczności martwienia się o podstawowe potrzeby.

Skompletuj swój sprzęt survivalowy z Fixero

Wszystko, czego potrzebujesz do kompletnego wyposażenia, znajdziesz w naszym sklepie. To nie tylko nóż, śpiwór czy latarka, ale również cała gama innych niezbędnych akcesoriów. Oto, co między innymi oferuje nasz sklep z narzędziami:

  • zestawy survivalowe – wszystko, co potrzebne do przetrwania, w jednym miejscu,
  • multitoole – różne modele do różnych zastosowań,
  • akcesoria turystyczne, które ułatwią życie na campingach i w gorszych warunkach pogodowych,
  • kompas – niezbędny, aby nie zgubić drogi,
  • wszelkiego rodzaju akcesoria turystyczne, które ułatwią życie na campingach i w gorszych warunkach pogodowych.

Fixero – Twój sklep z narzędziami i sprzętem survivalowym

W sklepie Fixero znajdziesz sprzęt bushcraftowy najwyższej jakości. Wszystko, co oferujemy, zostało starannie wyselekcjonowane, aby spełniało Twoje wymagania i by było niezawodne w każdej sytuacji. Zapewniamy rzetelność i dokładność opisów naszych produktów, tak abyś mógł dokonać zakupu, który w pełni odpowiada Twoim potrzebom.

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Postaramy się pomóc dobrać produkty adekwatnie do rodzaju i specyfiki wyprawy. Tym bardziej, jeśli będzie to Twoja pierwsza wyprawa – warto dobrze się wyposażyć!