Piły survivalowe

Piła survivalowa to niezbędny element wyposażenia każdej wyprawy do lasu i w dzicz. Niezawodne, lekkie, składane i ostre narzędzie przyda się do obróbki drewna na wyjeździe bushcraftowym. Siekiera jest za ciężka i zbyt nieporęczna, żeby dźwigać ją po górach, a nóż nie poradzi sobie z grubszymi gałęziami. Za to piła turystyczna składana przyda się w każdych okolicznościach. Wykorzystasz ją do przygotowania opału na ognisko, żeby się ogrzać i zjeść coś ciepłego po całym dniu wędrówki. Pomoże w zrobieniu szałasu, który zapewni schronienie i umożliwi bezpieczny odpoczynek. Możesz ją także zabrać na podmiejską działkę – nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki niej przytniesz drzewa i krzewy bez  konieczności wożenia ze sobą specjalistycznego sprzętu ogrodniczego.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
95 2
na stronę
87 2

Piła składana bushcraft, survival i ogród

Jeśli każdy urlop najchętniej spędzasz na biwaku w lesie, lubisz przebywać na świeżym powietrzu, Twoją pasją jest survival albo masz działkę daleko pod miastem – piła turystyczna to narzędzie, w które koniecznie musisz się zaopatrzyć. Jakie są jej główne zalety?

  • Piła składana survival jest kompaktowa, dzięki swoim niewielkim rozmiarom zmieści się w wyprawowym plecaku. To mały, lekki sprzęt, który może dużo zdziałać.
  • Piła survivalowa, która wyposażona jest w blokadę samoistnego rozkładania się, to gwarancja bezpieczeństwa. Masz pewność, że sprzęt nie rozłoży się w plecaku pod wpływem wstrząsów i nie porani Cię w dłonie, kiedy będziesz sięgał do plecaka. Nasz sklep z narzędziami oferuje torby i plecaki turystyczne o różnej pojemności – nie zapomnij zabrać swojej piły na wyprawę!
  • Ergonomiczny kształt i wygodny uchwyt antypoślizgowy – to sprawia, że piła turystyczna dobrze leży w dłoni, a Ty nie zmęczysz się w trakcie piłowania.
  • Piła składana – survival i ogród! To wielofunkcyjne narzędzie, które pozwoli Ci nie tylko pociąć grube gałęzie na biwaku, ale przyda się też w ogrodzie i na działce. Znajdzie zastosowanie także w garażu i warsztacie, cenią ją szczególnie majsterkowicze i stolarze-hobbyści.

Zainwestuj w dobrą piłę i korzystaj z niej wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Nasze narzędzia umożliwią Ci profesjonalne przygotowanie do najbardziej ekstremalnych eskapad.

Piła survivalowa i inne przydatne sprzęty

Piła składana bushcraft to tylko jeden z elementów, jakie stanowią niezbędne wyposażenie survivalowca. W Fixero mamy różne akcesoria turystyczne, które warto zabrać ze sobą na wyprawę. Przyda się na pewno oświetlenie kempingowe, a także czołówki, multitoole, tarpy, materace i hamaki. Nasz specjalistyczny sprzęt bushcraftowy od renomowanych i sprawdzonych producentów będzie Ci służył przez lata. Zapraszamy!