Multitoole - narzędzia wielofunkcyjne

Multitool to narzędzie, które stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia survivalowego. Przyda się też na biwaku, w czasie wielodniowej wyprawy bushcraftowej, na wycieczce rowerowej i na rajdzie samochodów terenowych. Powinien znaleźć się w podręcznej skrzynce każdego majsterkowicza. Multitool czasem nazywany są „scyzorykiem survivalowym”, jednak bardziej przypomina kombinerki wielofunkcyjne. Uważany jest za sprzęt uniwersalny i wielozadaniowy, ale przed wyborem konkretnego modelu warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim – do czego ma być używane to akcesorium. Nieco inny osprzęt wchodzi w skład zestawów przeznaczonych na górskie wycieczki, a inny na podmiejskie eskapady rowerem crossowym.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
26 10
na stronę
100 10

Narzędzie wielofunkcyjne multitool – co powinno zawierać

Multitool to mały i poręczny gadżet survivalowy, który z reguły mieści się w kieszeni. Nasz sklep z narzędziami oferuje szeroki wybór multitooli i noży taktycznych, więc z pewnością znajdziesz osprzęt, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Co może wchodzić w skład „mini skrzynki narzędziowej”? Np. szczypce, szczypce do nakrętek, obcinak przewodów, kleszcze do wyciągania gwoździ, młotek, siekiera, wkrętak płaski, wkrętak PH, mały nóż, duży nóż, otwieracz do puszek, piła, pilnik, skrobaczka.

Multitoole – dopasuj sprzęt do typu wyprawy

Narzędzie wielofunkcyjne multitool niejedno ma imię, więc warto przeanalizować, co oferuje konkretny model przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej. Kombinerki multitool dopasuj też do profilu wyprawy i indywidualnych potrzeb. Kiedy planujesz eskapadę rowerową, motocyklową lub autem, sięgnij po narzędzie z dużą ilością śrubokrętów i kluczy. Na wyprawę do lasu z nocowaniem i ogniskiem przyda się opcja z siekierą i piłą. Na lżejsze wypady zabierz akcesorium wyposażone w otwieracz do puszek. W Fixero znajdziesz profesjonalny sprzęt bushcraftowy i różne akcesoria turystyczne, dzięki którym Twoje wojaże nabiorą prawdziwie survivalowego charakteru.

„Survivalowy scyzoryk” – multitool narzędzie wielofunkcyjne

Wybierając multitool narzędzie wielofunkcyjne zwróć uwagę, z jakich materiałów został wykonany sprzęt i czy pochodzi od renomowanego producenta. Tanie podróbki mogą popękać lub się połamać albo zardzewieć po pierwszym kontakcie z wodą. W naszym asortymencie mamy multiloole ze stali szlachetnej, topowych marek i od sprawdzonych producentów. Oferujemy też pojemne plecaki turystyczne i wygodne torby na wyprawy. W terenie przyda się również oświetlenie kempingowe, czołówki, hamaki i tarpy. Wszystko to – i wiele więcej – znajdziesz w Fixero. Zapraszamy!