Wiertarkowkrętarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący
8 14
na stronę
9 14

Majsterkowicze często mają ograniczoną przestrzeń, w której mogą pracować. Właśnie z myślą o osobach, które cenią sobie kompleksowe rozwiązania zajmujące stosunkowo niewiele miejsca, powstały wiertarko-wkrętarki. To urządzenia typu dwa w jednym. Pozwalają bowiem na wiercenie otworów w różnych powierzchniach, a także na wkręcanie i wykręcanie wkrętów i śrub.
W naszej ofercie dostępne są różnorodne modele tego typu elektronarzędzi:

wiertarko-wkrętarka zasilana sieciowo;
wiertarko-wkrętarka zasilana akumulatorem;
wiertarko-wkrętarka z udarem.
Jeżeli zależy ci na możliwości wielogodzinnej pracy, bez konieczności wymiany akumulatorów albo ładowania sprzętu, najlepszym rozwiązaniem będzie wiertarko-wkrętarka sieciowa. Jeśli jednak często wykonujesz prace na zewnątrz lub korzystasz z elektronarzędzi okazjonalnie, odpowiedniejszym wyborem będzie wiertarko-wkrętarka akumulatorowa. Modele udarowe z kolei świetnie sprawdzą się przy nawiercaniu otworów w twardych materiałach, takich jak beton, cegła czy kamień.
Produkty, jakie znajdziesz w naszej ofercie, wykonane zostały z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa obowiązujących na terenie krajów europejskich. Potwierdza to oznaczenie CE. Każde z dostępnych elektronarzędzi jest wygodne w użytkowaniu – ma ergonomiczny kształt, a w wybranych modelach uchwyty są pokryte specjalną powłoką stabilizującą chwyt.

W poszczególnych kategoriach znajdziesz produkty marek takich jak Graphite czy Verto, które są cenione zarówno przez profesjonalistów, jak i majsterkowiczów-amatorów. Proponujemy też akcesoria pasujące do poszczególnych modeli urządzeń, w tym wiertła, końcówki do wkręcania śrub, a także dodatkowe akumulatory, które będą pasowały również do innych elektronarzędzi wybranej przez ciebie marki.

Popularne kategorie

Wiertarkowkrętarki akumulatorowe - Wkrętaki akumulatorowe - Wiertarkowkrętarki sieciowe - Wiertarkowkrętarki z udarem - Wiertarkowkrętarki bezszczotkowe - Wiertarkowkrętarki GRAPHITE - Wiertarkowkrętarki VERTO