Wiertarkowkrętarki sieciowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
89 2
na stronę
82 2

Wiele osób uważa, że narzędzia lub elektronarzędzia warsztatowe to produkty odpowiednie jedynie dla firm budowlanych albo naprawczych. Jednak część z nich to przedmioty, które powinny znaleźć się nie tylko w każdym warsztacie, lecz także praktycznie w każdym domu. Do takich elektronarzędzi zaliczają się przede wszystkim wiertarko-wkrętarki sieciowe. To urządzenia elektroniczne o bardzo szerokim zastosowaniu. Przy ich pomocy wkręcisz różnego rodzaju śruby, a także nawiercisz otwory w materiałach o różnej twardości.

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór wiertarko-wkrętarek renomowanych marek takich jak Graphite. Produkowane przez nich narzędzia są doceniane zarówno przez amatorów, jak i zawodowców. Zwróć uwagę na to, że wiertarko-wkrętarka sieciowa pozwala na długą pracę, bez konieczności robienia przerw na wymianę akumulatora. Duża moc urządzenia umożliwia także robienie rzadszych przerw na „odpoczynek” narzędzia.

Wszystkie prezentowane na stronie modele mają ergonomiczny kształt i długi kabel zasilający, co znacznie zwiększa komfort pracy. Tworzy się je zgodnie z normami europejskimi, dzięki czemu masz pewność, że do twoich rąk trafia urządzenie w pełni bezpieczne.

Wiertarko-wkrętarki z naszej oferty dostępne są wraz z zestawami podstawowych akcesoriów i specjalnymi walizkami do przechowywania (zawartość zestawu może się różnić w zależności od modelu). W pozostałych kategoriach znajdziesz również akcesoria do wiertarko-wkrętarek sieciowych, m.in. bity.

Jeżeli interesują cię inne rozwiązania do domu lub warsztatu, sprawdź produkty prezentowane w innych kategoriach. Szczególnie polecamy podstawowe narzędzia ręczne, takie jak np. wkrętaki, młotki, łomy czy różnego rodzaju klucze.

Popularne kategorie

Wiertarkowkrętarki - Wiertarkowkrętarki akumulatorowe - Wkrętaki akumulatorowe - Wiertarkowkrętarki sieciowe - Wiertarkowkrętarki z udarem - Wiertarkowkrętarki bezszczotkowe - Wiertarkowkrętarki GRAPHITE - Wiertarkowkrętarki VERTO