Wiertarkowkrętarki akumulatorowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 13

Ustaw kierunek malejący
61 13
Strona
na stronę
33 13

Wiertarko-wkrętarki to elektronarzędzia, z których chętnie korzystają zarówno majsterkowicze-amatorzy, jak i profesjonaliści. Dzieje się tak z uwagi na szeroki zakres zastosowania oraz kompaktowe wymiary tych narzędzi. Jednym z chętniej wybieranych modeli jest wiertarko-wkrętarka akumulatorowa. Taki model wyposażono w osobny akumulator, nie ma więc konieczności podłączania go do sieci. Daje to zatem więcej swobody w czasie korzystania z elektronarzędzia. Nie musisz martwić się o przypadkowe wyrwanie kabla z gniazdka lub przewiercenie go. Urządzenia akumulatorowe pozwalają też na swobodną pracę na zewnątrz i wszędzie tam, gdzie nie ma dobrego dostępu do zasilania sieciowego.

W naszej ofercie dostępne są wiertarko-wkrętarki akumulatorowe renomowanych marek, takich jak chociażby Graphite czy Verto. Dostępne są zarówno modele klasyczne, jak i udarowe. Te ostatnie sprawdzą się szczególnie przy pracy z twardymi materiałami, np. z betonem lub cegłą. Te elektronarzędzia doceniają użytkownicy korzystający z nich zarówno w profesjonalnych zakładach, jak i w hobbystycznych warsztatach. Modele akumulatorowe są tak ciekawym rozwiązaniem, że jeśli zdecydujesz się na inne elektronarzędzia danej marki, jeden akumulator będzie pasował do nich wszystkich. Ograniczy to ilość potrzebnego miejsca do przechowywania narzędzi. Oferowany sprzęt jest produkowany zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa i ma oznaczenie CE.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy także szeroki wybór akcesoriów do wiertarko-wkrętarek. Są to między innymi zapasowe akumulatory oraz końcówki o różnych wielkościach i kształtach. Warto również zwrócić uwagę na akcesoria chroniące ciało podczas pracy, np. okulary i rękawice ochronne.