Klucze rurowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący
56 17
na stronę
12 17

Klucze rurowe cieszą się dużą popularnością wśród osób zajmujących się różnego rodzaju naprawami i pracami w warsztatach zarówno profesjonalnie, jak i hobbystycznie. Szczególnie chętnie korzystają z nich mechanicy, gdyż pozwalają na odkręcanie czy dokręcanie śrub w kołach i innych elementach samochodów. Ułatwiają pracę w trudno dostępnych miejscach. Dzięki specyficznemu kształtowi i mechanizmowi działania mogą być przydatne również przy odkręcaniu mocno dokręconych śrub.

Klucze rurowe nasadowe zawdzięczają swoją nazwę charakterystycznemu kształtowi. Przypominają one bowiem długą rurkę z jednym lub kilkoma otworami, które ułatwiają manewrowanie narzędziem przy pomocy np. długiego pręta o grubości dostosowanej do średnicy otworu. W naszej ofercie znajdziesz też klucze dwustronne, w których nasadki mają różne kształty. Te z nasadkami sześciokątnymi mogą być używane wraz z kluczami płaskimi, które także oferujemy. Polecamy szczególnie klucze dwustronne, których wykorzystanie jest jeszcze szersze i łatwiejsze.

Wśród wielu naszych propozycji znajdziesz klucze rurowe takich marek jak Top Tools czy Topex, które cenione są zarówno przez hobbystów, jak i profesjonalistów. Oprócz pojedynczych modeli dostępnych w różnych rozmiarach proponujemy także zestawy. W ich skład wchodzą między innymi klucze rurowe, jak również przetyczki do kluczy rurowych.

Zachęcamy też do zapoznania się z szeroką ofertą innych kluczy, które przydadzą się w każdym warsztacie. Zobacz m.in. klucze imbusowe, użyteczne w czasie składania mebli, ale i naprawy roweru. Natomiast dla majsterkowiczów wykonujących różnorodne prace polecamy komplety kluczy zawierające pełen zestaw narzędzi ułatwiających majsterkowanie i profesjonalne naprawy.