Oświetlenie warsztatowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 49

Ustaw kierunek malejący
99 49
Strona
na stronę
20 49

Lampy warsztatowe są nieocenione do wykonania precyzyjnej pracy, oświetlenia konkretnej części przestrzeni czy doświetlenia w miejscach o utrudnionej dostępności. Często lampa warsztatowa powinna być także odporna na warunki atmosferyczne oraz funkcjonująca w systemie akumulatorowym - dla wygodnego transportowania i użytkowania.

Niezbędną cechą lampy jest stopień ochrony użytkownika. Polecana w warsztacie lampa powinna cechować się odpowiednią konstrukcją oraz solidną obudową, gwarantującą bezpieczeństwo w wielu sytuacjach podczas pracy.

Warsztatowa lampa led

Lampy warsztatowe led są szczególnie cenionym typem oświetlenia. Dzięki białemu, niemęczącemu oczy światłu, ale także ekonomicznemu działaniu i wytrzymałości to produkty, po które chętnie sięgają majsterkowicze oraz profesjonaliści.

Do wyboru są lampy ręczne, ładowane przez port USB z możliwością regulacji wiązki światła. Kolejnym polecanym typem jest lampa warsztatowa w systemie akumulatorowym, np. Energy+. To sprawdzone i niezawodne urządzenia, których baterie kompatybilne są z innego rodzaju narzędziami marek NEO TOOLS lub GRAPHITE.

Rodzaje oświetlenia w warsztatach

Sklep FIXERO to miejsce, w którym można znaleźć szeroki wybór źródeł światła do warsztatu i nie tylko. Bez względu na to czy poszukujesz oświetlenia na magazyny, hale czy do garażu - skorzystaj z bogatej oferty sklepu internetowego.