Latarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
48 8
na stronę
97 8

Źródło światła

W każdym domu, samochodzie lub warsztacie mamy choć jedną latarkę, która jest gwarancją światła i bezpieczeństwa w sytuacjach niespodziewanych oraz awaryjnych. Rodzajów latarek jest wiele. W zależności od potrzeb, możliwe jest wybranie modelu, który spełni wszystkie oczekiwania. Znajdź latarkę idealną ze sklepem Fixero.

Niezawodne latarki

Najistotniejszą cechą latarek jest ta, żeby była zawsze gotowa do pracy, niezależnie od okoliczności. Latarka przydaje się, aby rozjaśnić mrok, oświetlić drogę do domu lub ułatwić wykonywanie złożonych czynności, składających się na wiele małych elementów. Latarki można używać także podczas urlopu na świeżym powietrzu:

  • w trakcie biwakowania,
  • podczas wędrówek,
  • w czasie zwiedzania turystycznych jaskiń,
  • do profesjonalnego nurkowania.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie latarki?

Dobra latarka musi charakteryzować się odpowiednią mocą i intensywnością źródła światła. Ważny jest także zasięg światła, jej wielofunkcyjność, wskaźnik energii oraz długość działania na baterii lub akumulatorze. Warto zwrócić uwagę również na materiał, z którego wykonana jest latarka, a także czy dołączone są do niej praktyczne akcesoria (jak np. zaczep z magnesem lub ładowarka USB).

Latarki ledowe

Latarki LED to bardzo popularny rodzaj oświetlenia, który zastąpił wcześniej używane latarki halogenowe. Nowoczesne modele są znacznie bardziej wydajne, kompaktowe oraz charakteryzują się mocniejszymi parametrami. Wyposażone w diody LED oferują intensywne światło i komfort użytkowania. To latarki, które przydadzą się gdy potrzebujesz światła niezależnie od okoliczności.

Duży wybór latarek

Niezależnie od tego czy potrzebujesz latarki niezwykle wytrzymałej i odpornej na upadki nawet z kilkunastu metrów czy latarki o dużej mocy ręcznej lub czołowej - zarówno latarki taktyczne jak i latarki myśliwskie to źródło światła, które możesz odnaleźć w sklepie Fixero.