Klucze nasadowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 208

Ustaw kierunek malejący
60 208
Strona
na stronę
58 208

Narzędzia ręczne to podstawowe wyposażenie każdego warsztatu, zarówno tego profesjonalnego, jak i domowego. Obowiązkowo powinny znaleźć się tam klucze nasadowe, które są pomocne w odkręcaniu albo dokręcaniu śrubek z sześciokątnym lub dwunastokątnym łebkiem. Klucz nasadowy znacznie przyśpiesza prace naprawcze i majsterkowanie z wykorzystaniem tego rodzaju śrub.

Wśród wielu naszych produktów znajdziesz między innymi klucze nasadowe marki NEO, które cieszą się uznaniem profesjonalistów. W ofercie są zarówno pojedyncze klucze, jak i całe zestawy, które dają możliwość wymiany nasadki. Stanowią one rozwiązanie dla osób pracujących ze śrubami o różnej wielkości. Wśród produktów marki NEO znajdziesz również klucze nasadowe z grzechotką. Majsterkowiczom proponujemy także klucze nasadowe marki Topex, która specjalizuje się w produkcji sprzętu do warsztatów i pracowni hobbystycznych. W twoim warsztacie nie może również zabraknąć takiego produktu jak klucze imbusowe nasadowe. To szczególnie przydatne narzędzie w sytuacji, gdy zajmujesz się skręcaniem mebli lub naprawianiem rowerów.

Dostępne w naszej ofercie klucze nasadowe mają ergonomiczny kształt. Rączki zostały pokryte specjalnym wykończeniem, które ułatwia utrzymanie przyrządu, nawet w wilgotnych dłoniach. Trzpienie kluczy wykonano z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu nie odkształcają się nawet pod naporem dużej siły. Są też odporne na drobne zadrapania.

Zwróć uwagę, że wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdziesz także szereg elementów uzupełniających, pozwalających na komfortowe korzystanie z kluczy nasadowych. Chodzi tu o takie produkty jak między innymi pojedyncze nasadki. Jeżeli zastanawiasz się, jaki rozmiar wybrać, skonsultuj się z naszym pracownikiem. Pomoże ci w dokonaniu odpowiedniego zakupu.