Zestawy kluczy nasadowych

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 79

Ustaw kierunek malejący
57 79
Strona
na stronę
70 79

Klucze nasadowe to jedne z podstawowych narzędzi, które przydają się w warsztatach, zarówno tych domowych, jak i profesjonalnych. W znaczny sposób ułatwiają pracę ze śrubami o sześcio- lub dwunastokątnych łebkach – przy pomocy takich przyborów odkręcisz lub wkręcisz je bardzo szybko. Dla majsterkowiczów i profesjonalistów o wysokich wymaganiach przygotowaliśmy różnorodne zestawy kluczy nasadowych. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać zwykłe klucze lub komplety kluczy nasadowych imbusowych. Te ostatnie przydadzą się szczególnie w czasie naprawy roweru lub skręcania mebli.

Do wyboru masz między innymi niewielkie, ośmioelementowe zestawy kluczy nasadowych marki NEO. Kilka podstawowych nasadek w zupełności wystarczy, jeśli coś naprawiasz tylko od czasu do czasu. Jednak w sytuacji, gdy różnego rodzaju naprawy czy majsterkowanie stały się twoją codziennością, lepszym wyborem mogą okazać się większe zestawy w walizkach. Dzięki dużej liczbie elementów zawsze znajdziesz pasującą do twoich potrzeb nasadkę. Co więcej, praktyczna walizka pozwoli ci utrzymać porządek wśród wykorzystywanych przez ciebie akcesoriów. Dostępne są zarówno zestawy samych kluczy i nasadek, jak i komplety, które zawierają dodatkowe akcesoria przydatne w czasie majsterkowania, np. obcęgi, latarki i wiele innych. W zależności od modelu zestawy te mają od kilkudziesięciu do nawet ponad stu elementów.

Dostępne w poszczególnych zestawach klucze nasadowe zostały wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych na duże obciążenia. Uchwyty mają ergonomiczny kształt i są pokryte specjalnym tworzywem, które ułatwia utrzymanie przyrządu nawet w wilgotnych dłoniach. Zachęcamy też do zapoznania się z ofertą pojedynczych kluczy i nakładek. Nasi pracownicy pomogą ci wybrać odpowiedni produkt.