Nożyce do blachy

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
30 2
na stronę
59 2

Elektryczne nożyce do blachy to idealne rozwiązanie dla osób, które pracują z elementami wykonanymi z tego materiału. Dzięki dużej precyzji cięcia straty w materiale są minimalne lub nie ma ich wcale (wszystko zależy od wybranego przez ciebie modelu). Nożyce do cięcia blachy tego typu są zatem o wiele lepszym rozwiązaniem niż modele ręczne. Co więcej, są one bardzo bezpieczne w użytkowaniu. Nożyce elektryczne do blachy mają bowiem blokadę przypadkowego włączenia oraz osłonę przeciw opiłkom, które mogą pojawić się w czasie cięcia.

Nożyce do metalu mogą być wykorzystywane w przypadku blachy prostej, falistej i trapezowej. Umożliwiają cięcie zarówno po linii prostej, jak i po okręgu. Można nimi ciąć aluminium, stal miękką lub twardą. Grubość materiału, jaki możesz przeciąć przy pomocy elektrycznych nożyc do blachy, zależy od konkretnego modelu. Dokładne parametry znajdziesz przy opisie danego urządzenia.

W naszej ofercie znajdziesz nożyce do blachy renomowanych marek, w tym Graphite, którą doceniają zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści. Wszystkie dostępne modele są produkowane zgodnie z europejskimi standardami bezpieczeństwa, co potwierdza znak CE.

W zależności od modelu urządzenie może wykonać maksymalną ilość cykli od 1800 do 2000 w ciągu minuty. W zależności od potrzeb możesz również ustawić pracę ciągłą, co w znacznym stopniu ułatwi ci cięcie blach o dużych rozmiarach.

Podczas pracy z takimi urządzeniami bardzo ważne jest zachowanie ostrożności i zabezpieczenie ciała przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną w kategorii BHP. Polecamy szczególnie okulary ochronne oraz rękawice.