NEO TOOLS – narzędzia dla profesjonalistów i hobbystówWyposażenie warsztatu to jednak przede wszystkim niezbędne narzędzia. Oferowane przez sklep Fixero spełniają wszystkie wymagania odnośnie wysokiej jakości i użyteczności. Mamy również uniwersalne i specjalistyczne sprzęty, które sprawią, że wyposażenie warsztatów stanie się pełne oraz kompletne. Razem z NEO TOOLS wyposażysz warsztat we szystko co w nim potrzebne! 


Narzędzia i akcesoria motoryzacyjne NEO TOOLS 

Niezależnie od tego czy mowa o profesjonalnym warsztacie samochodowym do codziennej pracy czy miejscu do majsterkowania - warto posiadać urządzenia i akcesoria, które znacznie ułatwiają zaplanowane zadania. Właśnie taki sprzęt oferuje NEO TOOLS - sprawdzony, trwały i niezawodny!


Odzież robocza i BHP NEO TOOLS


Akcesoria i wyposażenie NEO TOOLS do domu i ogrodu


Outdoor - Sprzęt survivalowy NEO TOOLS

Survival to z dnia na dzień coraz bardziej ceniona umiejętność odnalezienia się w nieprzewidywalnych warunkach, wymagających nie tylko odpowiedniej techniki czy znajomości terenu, ale i właściwych narzędzi. Powinny one charakteryzować się przede wszystkim poręcznością, lekką wagą, wielofunkcyjnością, ale i niezawodnością, tak jak produkty NEO TOOLS do survivalu.

Polska marka NEO TOOLS specjalizuje się w produkcji narzędzi ręcznych, odzieży roboczej i sprzętu survivalowego. Dostarcza też kompleksowe wyposażenie do warsztatów. Narzędzia NEO są znane i cenione w ponad 40 krajach świata. Łatwo je rozpoznać, dzięki spójnej identyfikacji wizualnej – mają charakterystyczny, nowoczesny, pomarańczowo-czarny design. Chętnie sięgają po nie zarówno majsterkowicze amatorzy, jak i profesjonaliści. Wynika to z faktu, że NEO narzędzia mają bardzo wszechstronne zastosowanie i cechuje je wysoka jakość. Akcesoria wyróżniają się precyzją wykonania, dobrze leżą w dłoni, mają odpowiednią wagę i ergonomiczny kształt. To sprzęt wytrzymały i niezawodny, który objęty jest 25-letnią gwarancją.

NEO TOOLS narzędzia do zadań specjalnych

Oferta marki NEO TOOLS jest imponująca. Jako wyspecjalizowany sklep z narzędziami mamy w asortymencie duży wybór akcesoriów sygnowanych logo NEO TOOLS. Do najczęściej wybieranych produktów producenta należą:

  • klucze i zestawy kluczy NEO TOOLS – w tym klucze nasadowe, nasadowe przegubowe, nastawne, płasko-oczkowe, płaskie, oczkowe, imbusowe, dynamometryczne, fajkowe, specjalne, trzpieniowe;
  • narzędzia warsztatowe NEO TOOLS – w tym m.in. narzędzia do pracy pod napięciem, wkrętaki, szczypce, stoły warsztatowe i oświetlenie do warsztatu, narzędzia pomiarowe, do spawania, a także akcesoria do transportu i przechowywania narzędzi;
  • narzędzia i akcesoria motoryzacyjne NEO TOOLS – w tym m.in. narzędzia specjalistyczne, podnośniki, wciągarki i wyciągarki, a także narzędzia do motocykli;
  • odzież robocza i BHP NEO TOOLS – w tym np. spodnie robocze, rękawice i nakolanniki, hełmy, słuchawki wygłuszające i okulary BHP oraz wiele innych;
  • akcesoria i wyposażenie NEO TOOLS do domu i ogrodu – w tym np. narzędzia budowlane, elektronarzędzia ogrodowe, elementy oświetlenia domu i ogrodu, osprzęt do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji;
  • sprzęt survivalowy NEO TOOLS – wielofunkcyjny i niezawodny, w tym np. noże, narzędzia wielofunkcyjne multitool, saperki, siekiery, sprzęt do bushcraftu, namioty, tarpy, zestawy garnków i patelni, sztućce i wiele innych.

Sięgając po NEO narzędzia masz pewność, że inwestujesz w sprzęt, który będzie służył Ci przez lata. Marka znana jest w szczególności z wysokiej klasy kluczy i ich zestawów. Jednak oferta NEO TOOLS nie ogranicza się do narzędzi – ich sprzęt bushcraftowy i survivalowy przyda się na niejednej wyprawie, a odzież roboczą cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Fixero – NEO TOOLS – sklep internetowy

Fixero oferuje szeroki wybór narzędzi NEO. U nas skompletujesz pełne wyposażenie warsztatu, w tym niezbędne klucze warsztatowe. Jeśli pasjonujesz się mechaniką samochodową, znajdziesz u nas całościowe wyposażenie warsztatu samochodowego. Z nami kompleksowo zadbasz także o swój dom i ogród. Szczególnie polecamy nowoczesne elektronarzędzia, np. szlifierki, które jeszcze bardziej usprawnią Ci wszelkie prace wokół posesji. Zapraszamy!