NEO TOOLS – narzędzia dla profesjonalistów i hobbystów


NEO TOOLS to marka dla majsterkowiczów i profesjonalistów o wysokich wymaganiach. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy różnorodne zestawy kluczy nasadowych. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać zwykłe klucze lub komplety kluczy nasadowych lub imbusowych NEO TOOLS. 


Wyposażenie warsztatu to jednak przede wszystkim niezbędne narzędzia. Oferowane przez sklep Fixero spełniają wszystkie wymagania odnośnie wysokiej jakości i użyteczności. Mamy również uniwersalne i specjalistyczne sprzęty, które sprawią, że wyposażenie warsztatów stanie się pełne oraz kompletne. Razem z NEO TOOLS wyposażysz warsztat we szystko co w nim potrzebne! 


Narzędzia i akcesoria motoryzacyjne NEO TOOLS 

Niezależnie od tego czy mowa o profesjonalnym warsztacie samochodowym do codziennej pracy czy miejscu do majsterkowania - warto posiadać urządzenia i akcesoria, które znacznie ułatwiają zaplanowane zadania. Właśnie taki sprzęt oferuje NEO TOOLS - sprawdzony, trwały i niezawodny!


Odzież robocza i BHP NEO TOOLS

Bez względu na to, czy poszukiwana jest odzież robocza dla pracowników produkcji, komplety ubrań do zastosowań medycznych, buty robocze dla pracy spawacza, odzież dla pracowników firm sprzątających, fartuchy robocze czy popularne kitle - najważniejszym aspektem jest odpowiednie dopasowanie ich do wykonywanej pracy, komfort oraz wysoka jakość surowców. Wszystkie te wymagania spełniają ubrania NEO TOOLS. 


Akcesoria i wyposażenie NEO TOOLS do domu i ogrodu

Narzędzia budowlane, przydatne do prac domowych i drobnych remontów, ale też narzędzia ogrodowe, są zdecydowanym niezbędnikiem w każdym domu. W asortymencie NEO TOOLS znajdziesz praktyczne rozwiązania dla siebie, które posłużą na lata.


Outdoor - Sprzęt survivalowy NEO TOOLS

Survival to z dnia na dzień coraz bardziej ceniona umiejętność odnalezienia się w nieprzewidywalnych warunkach, wymagających nie tylko odpowiedniej techniki czy znajomości terenu, ale i właściwych narzędzi. Powinny one charakteryzować się przede wszystkim poręcznością, lekką wagą, wielofunkcyjnością, ale i niezawodnością, tak jak produkty NEO TOOLS do survivalu.

Polska marka NEO TOOLS specjalizuje się w produkcji narzędzi ręcznych, odzieży roboczej i sprzętu survivalowego. Dostarcza też kompleksowe wyposażenie do warsztatów. Narzędzia NEO są znane i cenione w ponad 40 krajach świata. Łatwo je rozpoznać, dzięki spójnej identyfikacji wizualnej – mają charakterystyczny, nowoczesny, pomarańczowo-czarny design. Chętnie sięgają po nie zarówno majsterkowicze amatorzy, jak i profesjonaliści. Wynika to z faktu, że NEO narzędzia mają bardzo wszechstronne zastosowanie i cechuje je wysoka jakość. Akcesoria wyróżniają się precyzją wykonania, dobrze leżą w dłoni, mają odpowiednią wagę i ergonomiczny kształt. To sprzęt wytrzymały i niezawodny, który objęty jest 25-letnią gwarancją.

NEO TOOLS narzędzia do zadań specjalnych

Oferta marki NEO TOOLS jest imponująca. Jako wyspecjalizowany sklep z narzędziami mamy w asortymencie duży wybór akcesoriów sygnowanych logo NEO TOOLS. Do najczęściej wybieranych produktów producenta należą:

  • klucze i zestawy kluczy NEO TOOLS – w tym klucze nasadowe, nasadowe przegubowe, nastawne, płasko-oczkowe, płaskie, oczkowe, imbusowe, dynamometryczne, fajkowe, specjalne, trzpieniowe;
  • narzędzia warsztatowe NEO TOOLS – w tym m.in. narzędzia do pracy pod napięciem, wkrętaki, szczypce, stoły warsztatowe i oświetlenie do warsztatu, narzędzia pomiarowe, do spawania, a także akcesoria do transportu i przechowywania narzędzi;
  • narzędzia i akcesoria motoryzacyjne NEO TOOLS – w tym m.in. narzędzia specjalistyczne, podnośniki, wciągarki i wyciągarki, a także narzędzia do motocykli;
  • odzież robocza i BHP NEO TOOLS – w tym np. spodnie robocze, rękawice i nakolanniki, hełmy, słuchawki wygłuszające i okulary BHP oraz wiele innych;
  • akcesoria i wyposażenie NEO TOOLS do domu i ogrodu – w tym np. narzędzia budowlane, elektronarzędzia ogrodowe, elementy oświetlenia domu i ogrodu, osprzęt do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji;
  • sprzęt survivalowy NEO TOOLS – wielofunkcyjny i niezawodny, w tym np. noże, narzędzia wielofunkcyjne multitool, saperki, siekiery, sprzęt do bushcraftu, namioty, tarpy, zestawy garnków i patelni, sztućce i wiele innych.

Sięgając po NEO narzędzia masz pewność, że inwestujesz w sprzęt, który będzie służył Ci przez lata. Marka znana jest w szczególności z wysokiej klasy kluczy i ich zestawów. Jednak oferta NEO TOOLS nie ogranicza się do narzędzi – ich sprzęt bushcraftowy i survivalowy przyda się na niejednej wyprawie, a odzież roboczą cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Fixero – NEO TOOLS – sklep internetowy

Fixero oferuje szeroki wybór narzędzi NEO. U nas skompletujesz pełne wyposażenie warsztatu, w tym niezbędne klucze warsztatowe. Jeśli pasjonujesz się mechaniką samochodową, znajdziesz u nas całościowe wyposażenie warsztatu samochodowego. Z nami kompleksowo zadbasz także o swój dom i ogród. Szczególnie polecamy nowoczesne elektronarzędzia, np. szlifierki, które jeszcze bardziej usprawnią Ci wszelkie prace wokół posesji. Zapraszamy!